Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Skvělý film, který jistě oslovil a osloví mnoho jiných jako i mou maličkost. ... Otcové zakladatelé americké demokracie prohlásili, že svobodný tisk má sloužit lidu a ne vládcům. Mělo by to tak být ve všech demokraciích světa. Také v té naši !

Diana, naše matka (2017) (TV film)

Je skvělé, že synové "královny lidských srdcí" Diany - William a Harry, jdou ve stopách své maminky v charitativní činnosti.

Maroko z výšky (2017) (TV film)

Dokumentární filmy francouzských tvůrců, jsou vždy zárukou nevšedních zážitků. Díky za ně : ))

Mumie (2017) odpad!

Tak jsem si říkala, že jsem třeba dříve ublížila tomuto filmu, když jsem dala 1 hvězdičku.... ale s odstupem času, jsem se po včerejším asi 20 minutovém podívání rozhodla pro ODPAD : ((

Tajemství matky představené (2017) (TV film)

Podle hodnocení některých uživatelů má tento film asi smůlu v tom, že byl natočený v Kanadě  a ne v Hollywoodu. Rovněž ne s věhlasným režisérem + film star obsazením. !!!  ....... Sledovala jsem ho se zaujetím a s tajemnou zápletkou i napětím, by se dalo říci, že by předlohu mohla napsat novodobá "Agatha Christie". Ale úsudek si musí udělat každý sám - rozhodně film nepatří do odpadu !!!

Titáni hlubin (2017) (seriál)

Nevzpomínám si, že bych někdy byla zklamaná přírodopisnými dokumentárními filmy francouzké provedience. Titáni hlubin, je pozvánka do světa o kterém se nám mnohým může jenom zdát. A proto patří dík, tvůrcům za nádherné zážitky v modrých hlubinách. Dopřejte si spolu se mnou, třeba tu podívanou - kde oceánograf François Sarano tančí úchvatný tanec s mladým vorvaněm. Je to zážitek plný vzájemné empatie.

Mladý papež (2016) (seriál)

....a teď jen VĚŘIT, že se pokračování bude - li ovšem dovoleno, dočkáme " )