Až oči mé se rozevřou (2015) (amatérský film)

Zpracovani filmu a atmosfera 60let se povedla na jednicku. Cekal jsem co se z toho vyklube a jak tak cekam tak zacli zaverecne titulky. Trochu utekla zapletka a nejake vygradovani coz je skoda. Ale jako jednohubka postaci

To není moje sestra! (2015) (amatérský film)

Da se na to moc pekne divat a klobouk dolu za detske herce. Ale na tridu smrti to proste nema

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Oproti dvojce daleko zazivnejsi a akcnejsi..oproti panu prstenu stale bez duse..no ono to nejde vlastne ani srovnat

Zombeavers (2014)

No..co dodat..takova hovadinka..

Svatý Mikuláš (2014)

Davam za 3..proc?? Ani moc nevim..je to snimek, ktery mi nic nedal, ktery me nudil (hodne) byl vtipny kdyz nemel, strasny strih a ta hudba..absolutne se k tomu nehodila a navic u tohohle zanru zadna bejt nema!! Jedna hvezda za snahu..jedna za par dobrejch vtipu a jedna..no jedna do budoucna pro lepsi zitrky!!? Ale musim rict, ze opravdu nevim, jak tohle zhodnotit..ale jmenovat tohle jako horor?? To opravdu ne!! Napeti, strach, lekacky..to tam neni!!

Útok na věžák (2011)

Jedna za efekty..jinak des!! Tak nesympaticke lidi jsem dlouho ve filmu nevidel..namysleni frackove a zo jim mam fandit??