Na ostří nože (1997)

Není to úplně za 80%, ale cosi způsobuje, že ten film můžu vidět pokaždé, jak na mě vyskočí z tv. A to už se sluší ocenit.

Na pokraji slávy (2000)

Milé, ale v zásadě mě to nijak zásadně neoslovilo. Ovšem scéna v padajícím letadle je boží.

Narcos - Jedna velká lež (2015) (epizoda)

Způsob uvažování Escobara o sobě samém, tak jak ho prezentuje zhruba v 7. minutě tohoto dílu (rozhovor s Dianou), je nebezpečně podobný způsobu uvažování jistého AB, což mě nesmírně děsí.

Narcos - Konec narkobarona (2016) (epizoda)

Taková atmosféra zmaru, že by ho chudáka Pablita jeden i politoval. Nebo zastřelil.

Narcos - Los Pepes (2016) (epizoda)

Co si vzít z tohoto dílu? Že maminka nemá vždycky pravdu. A chodit do kostela, byť o vánocích, se nemusí vyplatit. A ilustrace rčení "Má peněz, že by s nima moh' topit".

Narcos - Náš člověk v Madridu (2016) (epizoda)

Plukovník se s tím teda nesere, to se nedá říct jinak. Ale i našich končinách platí, že na hrubý pytel hrubá záplata.

Narcos - Německo 93 (2016) (epizoda)

Rodina do ciziny, ale poněkud pozdě. Dvě ženské s dětmi, které neumí hnout hubou jinak než španělsky, bez průvodce? Tohle Pablo posral. Myslím, že ho tenkrát jeho spoluobčané měli sakra plné zuby.

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Dobré, dobré, jářku dobré. Velkolepý prostor velkolepě vyplněný, žádná hluchá místa, i to vcelku má stále kontinuitu. Prostě tohle se povedlo, i když téma není z mých nejoblíbenějších, stejně to zkouknu celý. Doufám, že nasazená laťka vydrží i do dalších sérií.