Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Vzhledem k tomu, že finále mě donutilo líbat spolusledujícího, dostalo to 3*. Ale je fakt, že hlavní ženská postava byla velmi sympatická

Klan Gucci (2021)

Kdo z těch dvou byl větší hajzl? Kam se poděl ten milý chlapec ze začátku filmu? Opravdu se tak změnil po motorkářském útěku z domu a sněhovém setkání s nosatou modelkou? Těžko říct. Lady Gaga si ovšem tenhle film ukradla pro sebe. Výprava, kostýmy, masky - všechno super. Váhám mezi 3-4*

plakát

Hrabě Monte Cristo - Epizoda 3 (1998) (epizoda)

Bertuccio a Valentina, dvě nejmilejší postavy v seriálu. A paní Hélène Vincent, v jejímž podání má i ta praštěná macecha s vášní pro byliny (zejména jedovaté) určitou přitažlivost. Krásné kostýmy, celkově super výprava. Ten pán, co už ani neví, jak se jmenuje, pěkně pomalu spřádá sítě a brzo do nich všechny lapí.

plakát

Hrabě Monte Cristo - Epizoda 1 (1998) (epizoda)

udělat začátek Monte Christa restrospektivně? Proč ne, zvlášť když máte k dispozici dva Depardieu.

plakát

Dům na pláži (2018) (TV film)

2* a to jsem milosrdná. Snůška klišé.

plakát

Vzpomínky na Itálii (2020)

Sledovala jsem kvůli obsazení. Mnoho klišé, ale pokud to chlapcům nějak pomohlo, splnilo to účel vrchovatě. Krásné exteriéry, jak jinak ve Florencii 😉. Postava Lindsay vyloženě potěšila.

plakát

Jsem nesmělý, ale léčím se (1978)

Stará dobrá Francie. Pravé orgie gagů začnou, když prodají auto a mají tedy peníze na kraviny v hotelu.

plakát

Než jsem tě poznala (2016)

Neurazilo, místy pobavilo, ale na konci ani slzu nevydojilo. Nejpřínosnějším se mi jevila možnost sledovat Daenerys a královnu Viktorii v civilních polohách a cáklých kostýmech 😉.

Uzly a pomeranče (2019)

Mírné bezvýznamné plus za začátek, dynamický a nadějný.

Ovládací panel
3 body