• Pohádka
  • Krátkometrážní

Kráva (1993)

Zajímavý film, melancholický Adam a jeho trampoty. Místy se nachází hluchá místa, která by se dala vyplnit. Příjemné přiblížení doby nedávné.

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Precizní film v těžké době. Ukazuje na typické znaky českého národa. Bohužel i v dnešní době se můžeme setkat s takovými lidmi, typickými prospěchářskými.

Co v detektivce nebylo (2013) (TV film) odpad!

Dialogy a dialogy. S očekáváním jsem chtěl shlédnout tuto krimi-komedii. Bohužel nastalo velké zklamání v podobě 85 minut velké nudy. Ano I. Chýlková byla precizní.

Dobrá čtvrť (2005) (seriál)

Vcelku zajímavý seriál s jistým spádem, přesněji a vydatnější byla první série, která byla o školním prostředí. Možná nemoderně (oproti Gympl s ručeným omezeným) ale s dokonalou příběhovou linkou. Samotný seriál má spád a energii. Dle mého názoru někde mírně zaostává kamera a časté opakující se nudnější záběry.

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Sanitka 2 se zdá býti nepovedeným pokračováním. Vidíme opakující zápletky avšak s novými hrdiny. Děj je víceméně nudný a zdlouhavý. Vidno je jediné, že se seriál natáčel za pomocí techniky 21. století, která nám nabízí zcela nové a neokoukané záběry, bohužel ani tyto záběry nestačí. Místo jakési reinkarnace starých seriálů, bych do budoucna uvítal spíše nové seriály s novým dějem. Jsem velmi zklamán hereckým výkonem pana Hanzlíka, který je absolutně umělý a nedůvěryhodný, možná ztratil svůj mladičký nadhled, škoda.