Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Slabý, feminismus, téměř žádnej Bender, absolutně nezajímavý :/ nejhorší Futurama film :/ aspoň že je tam Zapp Branighan

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Hodnocení je velice subjektivní, záleží jen na tom ,v jakém období života jste daný snímek sledovali. A tohle byla v dětství naprostá pecka. Kdybych to viděl dnes, tak dávám odpad.

Klub poslední naděje (2013)

Metjů a jeho nejlepší herecká léta doufám po dlouhou dobu neskončí, protože to co předvádí, to jinde momentálně neuvidíme.

Jumanji (1995)

top zábava :)

Zmizení (2013)

Připomíná to trochu True Detective, ta atmosféra a herecký obsazení je super. Celej film to výborně graduje, bohužel posledních 30 minut je naprosto předvídatelnejch a konec zabitej poměrně. Potenciál byl větší, ale celkově bych to doporučil.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Nejde to. Člověk to pořád musí srovnávat s PP a Hobbit na to nemá. Je pěkný sledovat charaktery postav, jací byli předtím, prostředí je fantastický, drak super ( možná trochu zbytečně dlouhá pasáž ), ale aby to člověka dostalo, to by chtělo lepší scénář ještě nebo něco epickýho :)

Drive Angry (2011)

ale jo, nebylo to špatné :D nečekal jsem, že tam budou běhat démoni! A ta scéna s tou ženskou, whisky a brokovnicí byla epic

Kapitán Phillips (2013)

Co tam Tom Hanks předvedl za hereckej výkon, to je neskutečný. Vidim to na souboj s Bruhlem o Oscara! Jinak ten skinny pirát byl taky cool, to natáčení muselo bejt extra divný )

Elysium (2013)

Opět scifi s poměrně novým nápadem, super hereckým obsazením, a už od začátku se skvěle vykreslenou atmosférou , 3,5*