Wanted (2008) odpad!

Angelina je skoro vždy zárukou zlého filmu, ale preboha toto bolo zase o čom...??? Na Morave pred 1000 rokmi zistili, že vďaka nitkám v látke prevedeným do binárneho kódu im následne z tabuľky vyjde meno človeka, ktorého treba zabiť... Žeby zhubný následok pitia slivovice? Ale náš hlavný hrdina bol natoľko vytretý, že nemal problém so spracovaním tejto uletenej informácie a s jej slepým nasledovaním.. Najkomickejšia je scéna, kde Angelina - kosť a koža so svojimi ručičkami paličkami mláti hlavného hrdinu... Vyzerá to fakt reálne.

Sex ve městě (2008) odpad!

Staré ženy, ktoré sa správajú a myslia ako 15 ročné, neustále nakupujú a nosia väčšinou neuveriteľne ohavné módne kreácie (najmä hlavná hrdinka filmu) a vedú absolútne vytreté dialógy - to je proste katastrofa, štyri zostarnuté sliepky a ich prázdne bezduché životy.

Robinsonovi (2007)

Tvorcovia tohto filmu boli asi pod vplyvom nejakých psychotropných látok. Boha, to ani svojim deťom v žiadnom prípade nebudem môcť pustiť, navádza sa tam na ohadzovanie sa jedlom!!! :))

Nový svět (2005)

Je potrebné mať na pozeranie sentimentálno-melancholickú náladu, ale ešte aj tak je to príliš dlhé a tým pádom nudné...

Pokání (2007)

Poprvé je to otrasne a neuveriteľne nudný film, po druhé postavy sa chovali strašne hlúpo a z môjho pohľadu nereálne. Nechce sa mi to rozpisovať ale napr. po obdržaní porno dopisu niekomu zčistajasna vyznať lásku, po načapaní malou sestrou pri súloži jej nič nevysvetliť a tváriť sa akoby nič, pedofil sa so svojou obeťou nakoniec ožení, tak to mi pripadá teda dosť divné a odtrhnuté od reality.

Americké psycho (2000)

Výrazne vyzdvihujem, že sa v tom filme promenádoval nahý chlap so super postavou :) Bolo to osviežujúce. A psychopata zahral vynikajúco.

Dexter (2006) (seriál)

Prvá séria 5*, druhá séria 3-4*, tretia séria opäť 5*.

Hranice života (2005)

Celý film nuda a chaos a prečo to všetko? Kvôli záverečnému dvojminútovému intelektuálnemu orgazmu v úžasnom opojení, že ja som ten, ktorý to pochopil (ktorému sa to páčilo aj keď to bolo nudné), áno som intelektuál a netopím sa v tom odpornom popcornovom marazme? Nie ďakujem, radšej sa budem sprosto a vulgárne celý film zabávať... :) Príliš dlhá cesta k vyvrcholeniu nie je proste to pravé, pretože prestávate myslieť na to, kvôli čomu to celé vlastne robíte. A ak najbližšie budem mať chuť vidieť sériu krásnych nesúvisiacich obrázkov, otvorím si Dejiny umenia. Iste, myšlienka spraviť film len o tom, čo Vám asi tak prebehne mysľou ak umierate je tiež skvelá, ale nepatrí to na nezávislý filmový festival? Na čo sa už potom človek ako ja, hľadajúci vo filme - umení pre masy, púhy oddych po práci, môže spoľahnúť? :))

Requiem za sen (2000)

Problematika drog mi je dosť vzdialená a nemám rada filmy bez happyendu, keďže filmy nepokladám v zásade za umenie, ale za niečo, čo mám konzumovať na spríjemnenie voľného času a zlepšenie nálady, napriek tomu, toto bola vyložene pôsobivá dráma a uznávam, že to mnou výrazne emocionálne pohlo.