Miami Vice (2006)

Úplná pohoda, dokonalý relax na večer.

Silent Hill (2006)

V podstate celkom fajn čistokrvný horror, na to, že ťaží z počítačovej hry aj vydarený.

Zloděj životů (2004)

Nechutný Ethan Hawke v takmer parodickom thrilleri.

Hrabě Monte Cristo (2002)

No konečne Monte Christo s happyendom a mohla som ísť spokojne spať s pocitom, že dobrá vec sa podarila, čistá láska zvíťazila. :)))

16 bloků (2006)

Tento film predčil moje očakávania. Bolo to v podstate celý čas napínavé a malo to pár veľmi zaujímavých zvratov. Happy end - samozrejme, tak to má byť. :) Mňa osobne vždy naštve, ak sa happyend nekoná. Beriem to ako zradu na mojej osobe. :)

Alexander Veliký (2004)

Očakávala som, že to nebude bohviečo, ale že až taká nuda... Hlúpučké a prázdne dialógy, z ktorých mi neutkvelo v pamäti nič, akurát multikulti Alexandrov prejav o tom, ako ho štve, že jeho krajania opovrhujú inými národmi. Film sa mi nepáčil ani len vizuálne, nepôsobil na mňa príliš reálnym dojmom.

Zloději paměti (2004)

Pomerne nudný film, ktorý poslúžil ako kulisa ku zaspávaniu a sem tam ma vytrhol z podriemkávania. Nebolo to vyložene zlé, ani vyložene dobré. Celkom zaujímavý námet a bola som aj v očakávaní, ako to asi dopadne.

Tváří v tvář (1997)

Bola to vyložená sranda, fakt som sa bavila. Samé nelogické veci, absurdné situácie. Niečo medzi dvoma a troma *, sem tam celkom zábavné, ale malo to aj nudné hluché miesta.

Satan přichází (2006)

Tento film mi vyložene pokazil na niekoľko dní náladu. Mala som z neho nepríjemný pocit.