Libertin (2004) odpad!

Nudné a bezcieľne sledovanie osudu nejakého promiskuitného ožrana. Poslednú polhodinu už len čakáte aby konečne skapal.

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Tak som čakala, kedy to začne byť strašidelné, alebo aspoň trochu zaujímavé, a zrazu to skončilo... Tomu hovorím zabitý čas.

Temný obraz (2006)

Temný obraz od Phillipa K. Dicka som čítala keď som mala 14-15 rokov a pamätám sa, že sa mi kniha páčila. Buď bol ten film dosť o ničom, alebo mi je už problematika drog vzdialená ako cesta na Jupiter a nevie ma zaujať. V 15 rokoch to bolo predsa len aktuálnejšie, teda niežeby som bývala brala drogy, ale je to taká pubertálna téma. V mojom momentálnom asketickom živote je najtvrdšou drogou užívanou asi raz za 2 mesiace zrejme Mojito a Pina Colada.

Atentát v Ambassadoru (2006)

Nebolo to vyložene zlé, len trochu nuda. Btw. ten Bobby bol teda strašný populista... Keby som mala tie jeho patetické kecy počúvať celý deň tak ho asi tiež zastrelím. :)))

Proud času (2003)

Bolo celkom zábavné sledovať tú bandu loserov ako sa v ich záchrannej misii všetko od prvej minúty až po poslednú domrvilo... :)

Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (2006) odpad!

Trápne, trápne, trápne. A to nie som politicky korektná a milujem recesiu, ale neviem čo má byť vtipné na tom, že nejaký chudák ide bozkávať cudzích ľudí na ulici a oni to odmietajú (kto normálny by neodmietol, ja by som ho asi kopla alebo striekla do ksichtu slzák), alebo že niekto na schôdzi feministiek povie, že ženy majú menší mozog a ony slušne odpovedia, že nie nemajú (čomu sa potom nastavovalo zrkadlo, lebo príslovečná militantnosť akosi absentovala), alebo že sa niekto vtrepe moderátorovi do počasia a on sa začne smiať, alebo že v priamom prenose povie, že sa ide vyšťať. To už aj scénky zo stužkovej mi prišli vtipnejšie ako toto. Skutočne nechápem, v čom má spočívať ten vtip, pretože cez celý tento film (resp. časť, ktorú som videla, lebo túto trapárinu nemôžem pozerať celú) som prešla s kamennou tvárou. Ale však v poslednej dobe stačí, aby niekto ukazoval "akí sú tí Američania blbí a pokryteckí" a už je to hit. Veď zvyšok sveta je osvietený a nesmierne vzdelaný a inteligentný... Tá protiamerická ľavičiarska nálada ma začína už dosť unavovať.

Odstřelovač (2007)

V rámci svojho žánru dobrý film.

Hrdinové (2006) (seriál)

Každé ráno chcem vedieť zastaviť čas. :) Vlastne aj inokedy, ale ráno obzvlášť.

23 (2007)

Tak od tohto som nečakala skutočne nič a nakoniec to vôbec nebolo až také zlé, skôr naopak, výborná zábava.