• Pohádka

Latter Days (2003)

Jeden z nejlepších gay filmů vůbec, i když je neznám všechny, tak tenhle mě zaručeně vždycky dostane, mnohem víc, než zkrocená hora...takže oprava: nejlepší gay film vůbec...doporučuju všem, i "96%" většině:-D

Quantum of Solace (2008)

Nějak nemůžu přijít na to, v čem je to Bond Ani jednou se nepředstavuje. Ani jednou si nedá klasický pití. Ani nemá žádný vychytávky, nemluvě o tom, že by tam mohl víc používat to pěkný auto. A střih je v některých scénách úděsnej. Stejně jako úvodní song. Prostě taková nadprůměrná německá kriminálka = Kobra 007

Mamma Mia! (2008)

Ač sem na to koukal v 1 ráno, tak stejně mě to nabilo hodně dobrou energií a člověku to nedá, aby si taky něco nezazpíval:-D A to taky patřím k těm, kteří museli Abbu jako malí poslouchat na cestě autem s rodiči do Chorvatska....a že je to dlouhá cesta:-D

Harvie Krumpet (2003)

Po dokoukání "filmu" jsem si myslel, že to bylo snad nejhůř ztrávených 25minut....jenže když sem nad tím pak přemýšlel, tak to bylo prostě super :-D a člověk se na to pak musí kouknout znova:-) Seize the day, Harvie, seize the day Carpe Diem :-D to mě uplně zbořilo:-D