Alenka v říši divů (2010)

Docela nuda, vlastně až posledních zhruba dvacet minut se tam začalo trochu něco dít. A nebýt Helenky, která tomu dávala trošku šmrnc, tak by to stálo uplně za hovno. Ani po vizuelní stránce mě to nebavilo.

Babovřesky (2013) odpad!

Ne, ne a ještě jednou ne. Opravdu jsem se snažil. Snažil jsem se nedat na místní hodnocení, protože co si budeme povídat, to bývá u českých filmů a navíc režírované Troškou trošku:-) podhodnocené. Snažil jsem se to nezatracovat hned po prvním setkáni s babkama, které jako by vytáhl ze zvláštního domova důchodců. Stejně tak jsem se snažil najít alespon cokoliv sympatického na postavách. Ale snad kromě Dolanského a Vondráčkové, kteří jsou nejlepšími herci ( a to je kurva co říct) jsem nenašel nic absolutně nic, co by si nějak sedlo. Navíc farář, když opomenu debilní zápletku okolo jména, tak hraje absolutní hovno. A opravdu nejdebilnější je starosta a celá jeho famílie. P.S. Ten "konec" byl hrůzostrašný a ty dvě hodiny života bych nejradši vyreklamoval!!!

Avengers (2012)

Ze začátku to trvalo než se to rozjede, zhruba v prostředu to bylo úžasné, ale teda ten konec!! Americke sentimentální sračky, no hrůza, děs. Ale jako celek to bylo fajn..

Atlas mraků (2012)

Ano, filmarsky genialni. Ano, efekty perfektní. Ano,bojové scény úžasné. A kupodivu jsem se ani na chvilku behem skoro tech tri hodin nenudil.. ALE! Po odchodu z kina to ve mne jaksi nic víc nezanechalo. P.S. Hugh Grant je ale chameleon:-)

Milk (2008)

Ze začátku bych tomu dal i 5 hvězd, ovšem pak se to začalo tak nějak táhnout od ničeho k ničemu a ke konci jsem měl už co dělat abych to dodíval... A jelikož 3 hvězdy dávám většinou průměrným nic neříkajícím filmům, tak tady musím dát pouze dvě...

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Více než solidní komedie, která určitě splnila účel a to pobavit. Některé vtipy byli sice slabé, některé předvídatelné (zvláště druhé koleje..) ale jinak si myslím, že o něco lepší průměr. Na české poměry nadprůměr.

Ulice (2005) (seriál)

Dá se na to podívat, jednou za čas to neuškodí a místy je to fakt docela sranda. Pokud se tam neřeší nějaké problémy ze "skutečného" života, tak je to fajn..

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

To, co má v Evropě úspěch a je dovedené takřka k dokonalosti musí vždy Amíci převzít a dojebat to, tak jak to jen jde...2 hvězdy pouze za Atkinsona..

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Vladimír Čech - 5* Martin Preiss - 1* Ondřej Hejma - 4* Roman Šmucler - odpad! ..............Výsledná známka 2*.....ovšem kvůli Čechovi dám 3:)