Scooby-Doo a upíří legenda (2003)

dalsia normalna nie prilis vydarena rozpravocka, kde sa vyuziva vsetko vsetucko z predoslych dielov.

Saw 6 (2009)

diel plny zvratov a vysvetleni. I celkom zaujimave i celkom od veci .-D Plnenie poslednej vole Johna Kramera prinasa nove testovane subjekty aj ozrejmovanie vyberu predoslych. Trosku mozno opakujuce (schvalne alebo neschvalne) sa pasticky, ale v globale po predoslych dieloch je toto vykupenie a nabudenie pred poslednym zaverecnym dielom.

Saw 5 (2008)

dozvedeli sme sa ako sa detektiv Hoffman dostal k Jigsawovi ale aj ze sa kvalita od 3 dielu nezlepsila. Prilis rozhadzane, prilis chaoticke.

12 kol (2009)

oddychovka na zimny vecer ked cesty do krcmy su zaviate snehom. Ale vazne! Prva polovica je velmi zaujimava. Cez ten napad, ktory uz bol sfilmovany snad tisickrat (polis zatkne zleho chlapca, zly chlapec sa chce pomstit, z policajta je nahodou vsestranne nadany, bystry a hlavne nesmrtelnych "bouchac", ktory nakope zleho chlapca do zadku) sa dalo preniest. Film nenudil, dokonca ma to aj bavilo. Potom prisla druha polovica kde uz herci museli ukazat, ze vdaka nizkemu IQ na uplatnenie sa v praxi sa stali radsej hercami a scena za scenou, kde som vkladal ruky do dlani a hanbil sa! Cena je mozno wrestler ako sa patri s vynikajucou show, ale na herca mu chyba nejake to stredne meno. Napriklad "The Rock" :-D

Zlověstné ticho (2007)

priznam sa, ze riadne strasidelne boli tie babky a teta bruchomlunkina bola riadne jazykata baba. To vsak nestacilo a klisovity a plytky dej to polozil na same dno.

Saw 4 (2007)

trvam na tom, ze je to zbytocny diel serie, ale nakoniec az tak nenudi. Nelogickost a nuda striehne na kazdom kroku a vy iba netrpezlivo cakate na dalsiu brutalitu, aby Vas alespon nieco prinutilo vymanit sa z letargie.