Simpsonovi - Série 20 (2008) (série)

Simpsni si idu stale svojim tempom. Len 3* dielov zacina pribudat.

Simpsonovi - Série 19 (2007) (série)

menej vydarena seria s priemernym zaverom. Tazko zapametalne epizody, asi az na tu najlepsiu parodiu najlepsieho filmu - Skryta identita.

Simpsonovi - Série 18 (2006) (série)

Simpsni chytili druhy dych. Vydarena seria s mnozstvom vynikajucich vtipkov, momentov a hlasiek.

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

ja som celkom spokojny. Hral som hru (topka!!), takze viem posudit aj rozdiely, a nijako zvlast mi nevadi skromnost Cordyceps zombiekov. Paradoxne viac sa mi pacili tie epizody kde nebol ani jeden. I ked sa mi to tazko priznava, 3 epizoda je najlepsia z celej serie a ta explozia emocii si urcite zasluzi nejake to ocenenie.

Ant-Man a Wasp (2018)

upgrade prveho filmu o dalsiu postavu a viac sa zmensujucich a zvacsujucich sa serepeticiek. Ma vsak sympatickejsieho zaporaka a nemusim si lamat hlavu nad tym o com to bolo. Zapametatelnejsie.

Simpsonovi - Série 17 (2005) (série)

no v tejto serii to uz zacalo drhnut. Celkom dost priemernych casti.

Simpsonovi - Série 16 (2004) (série)

Simpsonovci sa vedia obut do kazdeho. Do cirkvi, do vlady, do LGBTiQ+/- banan utorok, do Hollywoodu .... taky slusnejsi South Park.

Simpsonovi - Série 15 (2003) (série)

a Pie-Man nastupuje na scenu. Tradicna seria plna excelentnych vtipov, menej vydarenych vtipov a cim dalej sprostejsieho Homera.

Simpsonovi - Série 14 (2002) (série)

Simpsonovci ostanu asi uz navzdy najlepsim animovanym serialom, ba priam kultom. I ked kvalita dielov klesa, potom zase stupa a zase klesa v kazdom diely sa najda ta hlaska, ci scena pri ktorej sa zasmejete od srdca.

Simpsonovi - Série 13 (2001) (série)

tak ako kazda seria i tu sa biju 5* diely s 4*. Az na paru priemernych dielov a jeden zbytocne strihovy.