Katarze (2010)

Filmařská posedlost v čisté a krásně vtipné podobě :-)

Cindy, the Doll Is Mine (2005)

Bylo to o ničem, ale emocionální náboj byl tak silný, že ty *** jsem musel dát :)

Nepříjemná pravda (2006) odpad!

Pan Al Gore je trochu mimo, protože země se trvale ochlazuje již od Roku 1998. Stačí si na internetu vyhledat nezávislé studie a situace se rázem otočí o 180 stupnů. Celá mašinérie kolem globálního oteplování má za cíl jen cynickým způsobem zatížil lidi různýma nesmyslnýma ekologickýma daněma a jestli někdo tvrdí, že CO2 je škodlivina, tak by se měl vrátit do základní školy, kde by se dozvěděl, co to je fotosyntéza. Vy, kteří s ním souhlasíte by jste si taky měli uvědomit, že pan spasitel Gore na protlačování tohoto vykonstruovaného děsivého nesmyslu vydělal milióny dolarů! Celé to je jen sakra dobře vychcaný způsob, jak vydělat prachy. Tento film je čistá ekofašistická propaganda ...

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2004) (pořad)

Kdo si přečte stejnojmenou knihu, tak pochopí koncepty určitých technik a práci s podvědomím - které Derren používá. Srovnání s Copperfield, nebo Angelem je zcestné, protože Derren není ve svém pravém slova smyslu kouzelník, ale spíš velmi obratný manipulátor s neuvěřitelnou schopností si zapamatovávat.

Lidice (2011)

Očekával jsem něco ve stylu filmu Pianista a místo toho jsem dostal matlanici ve stylu jak pejsek a kočička vařili dort.

Imigranti (2008)

...už dlouho mě animovaný film tak nepobavil jako tahle šílenost :D

Drive (2011)

Ten film má všechno ...