Láska hlohového stromu (2010)

No konečne som zistil, prečo sa hovorilo klasickému, našemu guličkovému peru čínske pero! Lebo komunistické čínske svine šetrili na atrament v mene revolúcie! Príbeh to bol ošúchaný, stokrát videný a je mi jedno, že hlavný hrdina skapínal. Nech, ved' bol komouš! Ale atmosféra filmu sa mi veľmi páčila a preto dávam za tri.

Strašáci (1971)

Nech mi nikto nehovorí, že sa Dustin Hoffman nechoval ako kokot v tomto filme, kedˇ im nedal toho mamrda. Stupídnosť najväčšieho kalibru !

Dogani (2011)

'' Navštívte Mujin, mesto mlhy. '' Ak sa vám u tohto snímku zahmlievalo pred očami a otváral nožík vo vrecku, tak toto si radšej ani nesťahujte, pretože u toho vás doslova jebne!

Život je jen jeden (2011)

Traja indickí metrosexuáli na adrenalínovej road movie jazde. Najprv som si myslel, že sa povalí na taxíku z Bombaje do Barcelony, ale nič také, práve naopak, dosť mi to pripomínalo podobnú stupiditu . Oni len nabehnú do Španielska robiť bláznivé veci, ako za starých školských čias. Napríklad vypúšťajú ou tú bublinky pri potápaní, alebo bafajú na osamelého chlapíka spoza rohu a náramne je to celé také šialene smiešne, až sa za brucha popadajú a od smiechu udúšajú. Paradoxne jeden z nich tomu druhému pritom vyčíta, aby už konečne dospel... No, potiaľto som to mal za jednu hviezdičku, ale od momentu, kedˇ stretli baby až po samotný koniec... uff, ten koniec nemal chybu! Tých paramedikov je tam fuckt požehnane.

Store planer! (2005)

V týchto filmoch o kapelách sa všetci tak debilno uškrňajú, usmievajú, pipky skáču a všetci sú happy, len ja sa cítim trápne, ako idiot za tým monitorom. Ešteže to bolo vývážené tými hláškami.

Dirch (2011)

Vynikajúco zahrané, perfektne nakrútené, avšak životopisné filmy nie sú mojou šálkou kávy. Výnimkou by azda bol o Bukowskom, alebo Hunter S. Thompsonovi. Bez toho, aby zanechal akékoľvek emocie vo mne, mi tento film o najväčšom dánskom komikovi Dirch Passerovi, preletel pred očami. Nebavil som sa, ale ani nenudil. Zajtra si zrejme nespomeniem.

Salinui kang (2010)

Za to karaoke a tú omletú furt dookola pesničku, kedˇ spieval falošne a ešte aj rumázgal, by som mu najradšej utrhol hlavu !

Žena v černém (2012)

'' Kedˇ je žena v čiernom videná, dieťa zomrie. Už veľa detí zomrelo.'' a ja nechápem, prečo nepokapali tie decká, čo sedeli v rade za mnou, pretože mi pili krv svojim neuveriteľným hukotom, vreskotom, džavotom a šuchotom! Poznámka pre neveriacich! : Na hodinách, ktoré ukazujú 3pm je napísané Martin Wilkinson , takže mi nepíšte do pošty, že kedy a kde a ako je to možné, že som to už videl !!!