Severní blata (2006)

'' Typická islandská vražda- nemorálna a zbytočná. '' To akoby tie iné boli morálne a dôležité, že?!

Blízko nebe (2005)

Pred začatím pozerania doporučujem sa uprene dívať jednu hodinu do slnka, potom ten film uvidíte normálne. Z toho filtru ma išel šľak trafiť !!! Inak pre mňa asi najvtipnejšia scénka bola, ked v telke ukázali karikatúru Táborského. Tú držku vystihli úžasne!

The Hunter (2011)

Všade kusy mäsa, stopy v blate, ale žeby hovná neboli nikde? To mi bolo divné...

Eli, Eli, lema sabachthani? (2005)

Akože, to si celú tú aparatúru priviezol na tom bicykli, čo tam mal opretý na stojaníku, za ním ?

9 Souls (2003)

Tí Japončíci si evidentne robia kozy z europskeho diváka! Trochu zabrnkajú na gitarke, hodia do toho scénku, kedy je zloduchovi všetko ľúto a hnedˇ žmolíte kapesníčky medzi prstami! Potom príde scénka, kedy chlapík brutálne bodá kudličkou druhého do brucha, predstavíte si, že medzi nohami má ten drsoň dvojcentimetrové šulina a jednou sedliackou bombou za ucho by ste sundali desaťčlenný yakuza klan, tak sa klátite od smiechu z kresla smerom k zemi. Alebo nabehne reper s textami nahovado a s takou briadkou, že kedˇ trošku silnejšie tresknete dvermi, tak mu to chraščie opadá, ako listy zo stromu na jeseň. Ja naozaj netuším, kde som !

The Perfect Host (2010)

Ak ste v situácii, že neviete kam z konopí ,tak toto je tá správna voľba. Je to taká chujovina až to bolí, ale neuveriteľne parádne sa na ňu díva !

Kikareta onna (2006)

To bol skvost sa dívať na tých dvoch, kedˇ sa v tom bytíku naháňali ako takí jebovia!

Kwihyang (2009)

V tomto filme každému drbe. Ale luxusným spôsobom !

Seznam smrti (2011)

Podľa mňa Ben Wheatley musí byť jebnutý, pretože také fantastické zakončenie filmu sa len tak ľahko nevidí !

Přepadení (2010)

No tú jeho puču prestrašenú tam načo dávali?! Tá mi tam pila viac krv, ako tí samotní Allah Akhbar chuji! Inak nebyť toho, ako to fajne prekombinovali s reálnymi zábermi, tak tomu dám 2 hviezdičky, pretože o nejakom napätí možno hovoriť skutočne len pri akcii na konci.