Ghostwood (2006)

Prvých 40 minút sa nič nedeje. Po lesíku počuť krik, niekto tajomne šepoce a občas praskne wetwička a to je tak všetko. Potom sa zjavil duch a to som sa skoro zosral. Normálne mi prebehol mráz po chrbte. Je to taký televízny film s viac menej neznámymi hercami za silnejšie tri hviezdičky, alebo slabšie 4.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Trochu osvety si dovolím. Pri večeri, ked prišiel Dean do jej fotrovcov a bavia sa tie typické formálne kecy, spomenú tam meno profesorky, ktorá učí Cindy. Bolo to meno profesorka Comstock a Deanovi to prišlo smiešne. Comstock, alebo Cum- stock ( rovnaká výslovnosť ) = sklad semena !

Potlesk (2009)

No kde v prdeli zohnali takého mamrda s tak nepríjemne úlisným úsmevom ??!

Muž odnikud (2010)

Ja neviem... Tí Korejci tam vždycky drbnú nejakú postavičku debila, aby to nebolo asi až tak dramatické. No čo za chuja bol ten policajt v tej modrej bunde z protidrogového ?!

Sanctum (2011)

Je jasné, čo musíte v takomto filme očakávať. Vždy tam bude nejaký mladý kokotek, ktorý sa bude hrať na hrdinu. Tu sme mali Josha, brutálneho rokklajmera, ktorý prejde transformáciou a stane sa z neho nakoniec celkom v pohode sympaťák.Potom tam musí byť nejaká ženská, z pravidla tehotná, alebo taká, ktorú zobral jej prachatý boyfriend na trip, aby holka zakúsila čo to a to, že nemá žiadnu ikspíriens , na to sral pes, bo sú tam frajeri, ktorí sa postarajú. Potom tam musí byť niekto, komu jebne v palici pod tlakom ( nie tým, čo je pod vodou ) a kopec blbostí. ( Akosi som nepobral ten fakt, že borec džampne do diery kurva, ja neviem, 300- 400 metrov hlbokej voľným pádom a potom si otvorí padák, zatiaľ čo iní zľanujú s lanami, ktoré sú až po zem ! Ako, kde na svete sa vyrábajú laná 300vky, 400vky ??! ) No a nakoniec nesmiem zabudnúť na ruky. Uchopené ruky za predlaktia a pohľad z očí do očí hovoriaci : "Díkes kámoš, bez teba by som bol fpiči! Nikdy ti to nezabudnem a vždy budem práve tam, kde ma budeš najviac potrebovať! " Ale 3D v kine a ten záver podfarbený namakanou muzičkou, to sa teda musí nechať a tie tri hviezdičky si to v klídku zaslúži.

Nový protokol (2008)

No, to bol asi " kvalitne " vycvičený zabiják, kedˇ sa nechal len tak oplieskať o telefonnu búdku. Zrejme zameškal svoje combat hodiny ! Ale ako TV movie sa to dalo .

Já jsem tady (2010)

No čo ten bradatý kokot tam furt otravoval !?

Můj nejlepší nepřítel (2010)

Ja by som to nazval skôr takou pohodovou oddychovkou. Ono to síce je o tej šikane, ale to je len na začiatku prvých pár minút a potom to je už o tom, ako sa chlapíci naserú, inšpiráciu nájdu v komikse a už vlastne sa z nich stanú búchači a masakrujú. Dá sa na tom dokonca i bohovične nasmiať, takže skôr ako nejaké psycho traumy si odnesiete iba dobrý pocit z filmu. ricci.s , ktorý k tomuto filmu urobil dobré title, ma zrejme zabije, ale ja som tam nevidel nič, čo by som nerozdýchal, takže páni magistri zrejme to majú hodené trošku inak :) Môj záver : Okrem toho, že to je kurevsky nadnesené , dá sa na to v pohodičke kukať a tri udeľujem za ten záver, ktorý ma prekvapil jak sviňa , inak bych dal slabé 2 !

Američan (2010)

V Taliansku môžete veselo strieľať pištoľkou na ulici a nikto vás neuvidí. Len to zrejme musí byť cez siestu. Krásna krajina, dobrý Clooney, prudko jebateľná Violante Placido.... elegantná oddychovka !