300: Vzestup říše (2014)

Horsi nez jednicka, hlavne proto, ze Butler mel teda daleko ale daleko vetsi charizma. Tady to zachranuje bozska Eva Green, ktera tu psychopatku hraje fakt paradne.

12 let v řetězech (2013)

'libilo" se mi to, celkem zajimavy pribeh jednoho cloveka, ale v zasade jen film o tom, ze cernoch to pred stopadesati lety na jihu USA nemel vubec lehke... Neni to trosku malo? Hvezdne obsazeni ale Pitt, Cumberbatch a Giamatti se filmem jen mihnou...coz neni vytka.

Superman se vrací (2006)

Tak poslední filmový Superman dokoukán. Špatné to nebylo, ale žádnej zázrak taky ne. Superman sympatickej, Lois kočka, Lex dobrej psychopat. Alebylo to takový... nudný. Jak kdyby bylo natočený jako nepříjemná povinnost, tak si prostě autoři splnili, maj odškrtnuto v To do listu a nazdar... škoda. Moc mě to nedokázalo vtáhnout. Novej Man of steel je daleko lepší. Edit. odměřené je to správné slovo. (díky Tom Hardy)

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

John McClane je zpátky. Lepší než minule, horší než první dva díly, ale pořád pěkná willisovka. Jednoduchá a efektní akce, docal i zajímavej děj... prostě: Yippee ki-yay, motherfucker!

Tenkrát v Americe (1984)

tak tady jdu hodně proit svým "oblíbeným". Přemýšlím čím to, zajímavý scénář a skvělí herci, konec taky výbornej. a ta hudba... Jen se to fakt hrozně táhlo. To co mi u Tenkrát na západě vůbec nevadí (ty dlouhe pohledy, čekání na... něco), tady naopak hrozně. Na jeden zátah jsem to nedal, možná to taky kazí dojem. Ale fakt bych to ještě sestříhal tak o hodinu (a přitom bych nevystřihl ani minutu děje). :-) No zatím za 3, musím na to za nějaký čas kouknout znova, třeba změním názor.

Vyměřený čas (2011)

Bonnie a Clyde 22. století kde místo peněz mají čas... nápad zajímavej, tempo slušný, herci trošku průměrní, celkově dobrá oddychovka na páteční večer.

Poslední základna (2012) (seriál)

Po prvních dvou dílech musím říct, že to je hodně slušný. Je to napínavé, zajímavé prostředí, mě se to zatím líbí. Uvidíme kolika dílů se dočkáme. nakonec dávám 3.

Odpadlík (1992) (seriál)

na svou dobu to byl dobrej serial. Dneska už by neobstál, ale zábava to byla. Přijde mi ale, že to hodně uživatelů hodnotí až moc dnešníma očima.