Špinavý trik (2013)

hodne smisene pocity. Nechapu, jak je mozne, ze v tak dementne napsanem scenari se sejdou tak skveli herci, kteri jeste podaj tak kurevsky dobre vykony... Amy Adams chci za zenu!! :-) za ni davam jedni hvezdu, tu druhou za dokonalou Jennifer Lawrence, protoze tak paradni blbku jsem dlouho nevidel.

Bídníci (2012)

Jsem ostuda, a Bídníky jsem doteď neznal (věděl jsem, že to Hugo napsal, ale děj jsem neznal). Takže první setkání a nic moc. Příběh je výborný, jen toho zpěvu mohlo být podstatně méně. (ano, je to muzikál, já vím. Ale fakt tam musí zpívat úplně každou větu? ) Někdy to působilo fakt divně. A to nemluvím o tom, že všichni zpívají tak o tři oktávy vejš než by bylo zdrávo. takže ve výsledku zklamání. Škoda

Drive (2011)

Očividně mi v tomhle filmu něco uniklo, protože tu všichni píší jak to bylo super a jakou to mělo atmosféru a tak... já to tam prostě a jednoduše neviděl a hrozně jsem se od půlky filmu nudil. Mám z toho podobný pocit jako hirnlego.

Den zrady (2011)

Mám rád politické thrillery ale tohle byla proste nuda o intrikach mezi dvema tabory demokratu... bylo by to zajimave, kdybych to same nevidel uz dvacetkrat.

Captain America: První Avenger (2011)

Hollywoodskej blabol. Tohle sousloví si vybavím, při vzpomínce na tento film. Vezmeme všechna prvoplanova hollywoodska klišé a hodíme je do jednoho filmu. Škoda, mohlo to být zajímavé. Aspoň, že ten úplný konec byl docela dobrej. :-)

Princ a pruďas (2011)

Trailer vypadal dobře, bohužel film pak nic moc. Ty vtipy mi přišli pořád na jedno brdo a pak už ani nebyly moc vtipné. A ani moje oblíbená Natalie Portman to nezachránila. A to i přes scénu v bikinách.

Varieté (2010)

Vezměte tisickrát ohraná klišé, přidejte jednu oscarovou zpěvačku, druhou hvězdu současné popmusic a oni na to ty lidi půjdou...Bohužel hlas Aguilery je asi tak jedinej důvod proč to vidět. Takovému Moulin Rouge to nesahá ani po úvodní titulky.

Pyšná princezna (1952)

díky době vzniku tam vidím spoustu podtextu, díky kterým tuhle pohádku hodně nemám rád.

Klub rváčů (1999)

vím, že to všichni hrozně vychvalují, ale mě se ten film prostě nelíbil. Proto nízké hodnocení.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

kdysi jsem se na film rád podíval. postupem času mi ale přijde čím dál tím stupidnější... nevím čím to. :-)