Kerouac

Human

1 bod

• 20.10.2010  23:40
    Funny Face (1957)

'ssss Wonderful, 'ssss Marvelous =) a ačkoliv muzikálům příliš neholduji, čtvrtá hvězda je za okouzlující Audrey

• 22.5.2010  21:01
    Vy nám taky, šéfe! (2008)

Chtěl jsem být sprostý, ale nebudu si kurvit karmu.

• 13.4.2009  23:00

Bezpochyby nejlepší existující film o MC Hell´s Angels, v němž hrají i skuteční členové klubu. Zajímavost: Tehdy ještě ne tak známý Jack Nicholson byl v roli Básníka při natáčení na place tak přesvědčivý, že si někteří komparsisté a dokonce i několik členů klubu myslelo, že je Pekelným andělem. Narozdíl od Adama Roarka (který hraje ve filmu prezidenta klubu), zapadl Nicholson dobře mezi Pekelné anděly a získal si jejich respekt.

• 11.4.2009  17:15
    Království (TV seriál) (1994)

Snad ještě nikdy jsem nepropadl žádnému seriálu tak, jako v případě Lars von Trierova Království. Geniální syntéza napětí, strachu, humoru, absurdity a hlavně absolutní bezmoci předvídat děj u vás zapůsobí jako droga, kdy si při nedostatku „Rigetu“ v krvi musíte pouštět další a další díly, dokud neshlédnete obě série. Když ještě doplním, že jsem si kvůli sousloví „Dansk jävlar!“ koupil švédsko-český a česko-švédský slovník v hodnotě 300 Kč, je moje doporučení jasné. Takže: dansk - Dán, dánský | jävlar - hovor. k čertu! zatraceně!