M*A*S*H - Lil (1978) (epizoda)

"A copak znamená BJ?.. Cokoliv chcete..." - "Škoda že jste nepřijela na jaře, kdy kvetou fraktury!"

Bohatství slečny Kronkiové (1997) (TV film)

"Když se nad tím tak objektivně zamyslím, tal musím úřed sebou smeknout, protože vodolat takovýmuhle pokušení, to je frajeřina. A veliká!" Zas tak "veliká" a frajerská to komedie nebyla, spíš průměr.

M*A*S*H - Billfoldův syndrom (1978) (epizoda)

"Hráli jste někdy ve školním představení? .. No jasně, na koleji jsem hrál Hamleta.. Bez legrace.. Byl jsem medik, jediný, kdo byl schopen sehnat lebku!"

Notting Hill (1999)

"Nespíš s ní, že ne? .. To je podpásovka, odpověď zní: bez komentáře .. A to znamená ano! .. Ale nepovídej.. A masturbuješ? .. Naprosto bez komentáře! .. Vidíš? Znamená to ano!" Romantická komedie se vším všudy, včetně obsazení Grant + Robertsová :-)

Hrdina má strach (1965)

"Já už jako dítě chtěl vědět, co udělá tygr, když se mu šlápne na ocásek..." Hvězda navíc za mistra Hrušínského, ale jinak mne tato paradoxní satira, která jistě byla zakázána, neoslovila.

M*A*S*H - Velitel Pierce (1978) (epizoda)

"Ale já neumím rozkazovat! .. To je v pořádku, stejně tu nikdo neposlouchá..." - "No tak, buďte jednou vážně vážný!"

M*A*S*H - Hej, je tu zima! (1978) (epizoda)

"Můžu udělat ještě něco? .. Jo. Zkus, jestli mu líbání nezvedne teplotu.. Doktore! .. Nebo líbej mne, ať se zvedne moje..."