London (2005)

"Přišel jsem si ho nechat vykouřit, ne vyplňovat lejstra!" Víceméně bizarní romanticko-drogové drama s trochu jiným Stathemem.

Vykolejená (2015)

"Monogamie není realistická!" A tahle komedie je ztráta času!

Plastická chirurgie s. r. o. - Série 2 (2004) (série)

"Tak proč se měnit? .. Vždyť jsem celá vylhaná!" Tento seriál by měl mít podtitul "To nevymyslíš!" Scénáristé zde opravdu řádí a seriál mne docela vcucnul :-)) "Takže jí spíchnem klitoris!"

Narcos - Season 1 (2015) (série)

"Je to moc peněz, aby se to dalo vyprat.. Koupíme větší pračku!" Přiznávám, že tahle drogová sága mne docela přikovala k televizoru. Mafiánské filmy nejsou mým šálkem kávy, ale tahle série je jiná. Asi není mafie jako mafie :-) "Nechci být jen dobrý. Já budu nejlepší!"

Taxi 121 (2016)

"Dneska lidi neberou nic a nikoho vážně..." Tento thriller nebyl špatně natočený, ale to, že sklouzl k totálnímu melodramatu, mu rozhodně ublížilo.

Duch ve stroji (2017)

"Tělo Ti opravím, ale mysl neochráním..." V téhle sci-fi ani Scarlett nepřitáhla mou pozornost.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

"O čem přemýšlíš? .. O tom, že nic netrvá věčně..." Výjimečný snímek. Svým naprosto originálním tématem, maskérským uměním i hereckými výkony. "Potřebuje otce, ne kamaráda ze školky!" Tohle emotivní fantasy-romantické drama se jistě zapsalo do dějin světové kinematografie. "Odevšad...pošli mi pohlednici odevšad!"

Mladý Frankenstein (1974)

"Po 17. hodině vhazujte mozky otvorem ve dveřích." Nejsem příznivcem Brooksových parodií, ale zde jsem si pár hlášek našel. Proč ne.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

"Ale když začnete sbírat drogy, ženete to až do krajnosti..." Ano, já mám hodně rád road movie, i Johnny bývá ve svých filmech výborný a tohle začalo zajímavě, ale došlo to až do té krajnosti, do fantasmagorie, a když to sledujete prakticky dvě hodiny...