Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 11 bodů
volant
Jochen Cedr
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Dokumentární
Komedie
Krátkometrážní
Animovaný
film
seriál
studentský…
TV film
pořad
USA
Česko
Francie
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Podivnější než ráj
(1984)
Přízračný svět
(2001)
Paříž, Texas
(1984)
Nauka o snech
(2006)
Annie Hallová
(1977)
Ztraceno v překladu
(2003)
Mé noci jsou krásnější než vaše dny
(1989)
Chlapectví
(2014)
Holy Motors
(2012)
Raz dva
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(15)
HenryS.
Raevan
_martass_
_Lyn
madder.
Linki
K.O.
luj
jardik
Jocy
KaiYin
ptrlng
terbin
sarunalemon
D.a.D