Já, padouch (2010)

Povedenej animák, kterej mi padnul do noty. Tím spíš, že jsem velkej fanda strategie Evil Genus. :D

Rekonstrukce (2010)

Mám rád Minions a mám rád animovaný kraťasy, který dokážou vždy pobavit. :)

Banán (2010)

Mám rád Minions a mám rád animovaný kraťasy, který dokážou vždy pobavit. :) Bananaaaaaa!

Vstupní školení (2010)

Mám rád Minions a mám rád animovaný kraťasy, který dokážou vždy pobavit. :)

Jump street 21 (2012)

Hodně povedená taškařice, která nezklame. Projev Ice Cubea už mě začíná vážně srát.

Helena (2012) (seriál)

Tenhle seriál má hodnocení, který si rozhodně nezaslouží. Já oceňuju, že aspoň se česká produkce odklání od telenovelového schématu a povoluje aspoň menší odklon. Rozhodně seriálu ubližuje spousta věcí, ale má i světlé stránky, mezi něž patří charismatičtí herci, kteří se příjemně snaží (kromě titulní postavy Heleny, která mi v první sérii často vyloženě vadila). Suma sumárum 3 hvězdy, jsem rád, že aspoň náznak kreativity se v našem televizním rybníčku objevuje. Velké plus mají Kristýna Belzová, Leoš Noha a z první serie Jan Maršál.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

"Ya know the difference between justice and punishment?". Jelikož Punishera mám ze všech komiksových hrdinů nejraději (a že jsem řádnej komiksák), musím jako znalec podotknout, že by se do nich asi pustil dřív. Ale tohle je jinej Frank Castle, reálnější. A takovýho bych bral do celovečeráku všema deseti. :) "Bottle of Jack."

Agent bez minulosti (2011) (seriál)

XIII mě prostě baví, ať už jde o komiksy, či adaptace (hra, dvoudílný film, tento seriál). Tvůrci se na vizuálu znatelně vyblbli a dali tomu celému kabátek, kterej skvěle sedí k povedený akci (mohlo by jí být víc, ale chápu, že studia nenavyšují budget na počkání), nebo k zasraně napínavým záběrům který nutí nedočkavě vyhlížet další díl. Normálně by to bylo na pěkný čtyři hvězdy, ale za závěr první série přihazuju na plnej počet. Netrpělivě čekám na vysílání druhý série, která se začla natáčet už někdy v průběhu února/března. :)

Pipi Dlouhá punčocha (1969) (seriál) odpad!

Obyčejně se snažím koukat na vše s nadhledem, ale tady mi nepomůže ani všechen nadhled světa, už od dětství jsem tenhle počin nenáviděl... :)

Věc (1982)

Věc je pro mě asi nejlepší horor vůbec... Ta atmosféra je DOKONALÁ... Škoda slov, tohle prostě neomrzí. :)