Braindead - Živí mrtví (1992)

Budu vykrádat Scotta Pilgrima, ale... An epic of epic epicness! Těch WTF fórů je tam, že se to prostě nedá spočítat. :)) Shrnuto - Místy nechuť, ale chcal sem smíchy. :)

Do útoku (1987)

Hrozná blbina, ale Slye mám rád :)

Turnaj zabijáků (2009)

Slušná kravina s předvídatelným koncem. Ale dost dobře jsem se bavil. :) 69%

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Nejenže je to totální výplach, ono to ještě (na 100% neúmyslně) vypadá jak 20-30 let starej film. Fuj.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Klidně mě kamenujte, ale mě to bavilo víc než jednička. Sám nevím proč, třeba mám prostě rád akční hovadiny. 75%

Pohřben zaživa (2010)

Prvních 10 minut jsem byl na vážkách, jestli to chci dokoukat. Bál jsem se, že se budu nudit. A ono ne, byl jsem přilepenej k obrazovce až do konce. Ryan Reynolds podal úžasný výkon a potvrdil tím místo mezi herci, které pravidelně sleduji. Akce mi tam take nepřišla přímo vhodná, ale nevadila mi. S kecy na venkovní kameru nesouhlasím, ono taky v tý rakvi není tolik možností kam jí nacpat. Uvidím, jak to bude na druhý zkouknutí. 80%

Far Cry (2008)

Til Schweiger je borec a Uwe Boll natočil první film, na který sem nejen schopen kouknout bez zdravotních problémů, ale dokonce jsem si ho vcelku oblíbil. Jo, je to blbý, jak tágo. Správně, není to v Karibiku. Je to tak, se hrou to má podobných jen pár prvků - víceméně vzhled a jméno 3 postav, s přivřením všech otvorů prostředí (ostrov to je, ne? :)) a název. Ale je to zábava. I když se Uwe snad nikdy nenaučí nasvítit noční scény... :) Dávám 75% a jsem na to hrdej.

Rallye smrti 2 (2010)

Nevím proč, ale tenhle film mě prostě dostal. Jsem si vědom nedokonalostí, ale dokážu se přes ně přenést a bavit se. Dal bych tak 75%, ale vzhledem k mistrům rozsévajícím tu nízká hodnocení jen tak pro ten pocit přidávám hvězdu a dávám plnou palbu. 5/5 (BTW sere mě že nevyšel oficiální soundtrack.)

Thor (2011)

Komiksárny mám prostě rád, taky jak jinak, když miluju jejich předlohy. Obsazení, triky, příběh... Celý mě to dost bavilo. Kdybych to ani jednou neviděl v kině, vyčítal bych si to. :) 89%