Faunův labyrint (2006)

Opät dalsi film s dvoma dejovymi liniami, podobny Narnii a Most do Terabithie, hlavna postava dieta, striedanie jeho fantazijneho sveta s realnym svetom. Az nato ze toto pre deti urcene nie je :P

Funny Games USA (2007)

uf, mrazive :) skutocne skoda len scenky s dialkovym ovladacom, i ked som sa tomu zasmial :) tie pohlady psychosa do kamery som si este ako tak vysvetlil ako prihovor tvorcov k divakovi cez postavu vo filme :)

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Fajn mafianske story, i ked par minusov znacnych... opät dalsi film kde je narazane na rasizmus (kuknem si snad niekedy film s ludmi s ciernou pletou bez rasizmu ?), cesty ghost doga autom boli dost nudne - hladal som skryty zmysel ale nenasiel :) snad mi to prislo len ako reklama na hip hopove pesnicky ktore si v aute pustal. A posledne minus, pri rozhovoroch s jeho "naj" kamosom som mal pocit ze sa pozeram na dvoch retardov ktori sa len tvaria ze si rozumeju :) ale to bol zamer, a vacsinou to vyznelo vtipne ked obidvaja i cez jazykovu barieru mysleli nato iste. Ale inak skvely film, opät nieco nove, co sa lisi od inich filmov

Hannah Montana (2006) (seriál)

Ked tu niekto porovnava Krok za krokom s Hannou Montanou tak to co povedat, v kazdom pripade je pre mna Krok za krokom riadny odpad, pre mne nepozeratelne, predvidave, nudne vtipy - to sa neda s Hannou Montanou ani zrovnavat, pravdepodobne prave ten jeden z naj tinejdzerskych serialov ake som videl, a i jedno z naj zo stanice Jetix. No najsmiesnejsie su vase komenty, vsade citam len sracky s tym aka je pekna a slavna, atd... avsak znamou sa stala len vdaka tomuto serialu, nieco natom bude... asi si nemysli len ona ze ten serial je vtipny, nevravim ze na kazdej casti sa zasmejem ale ak ano stoji to zato ;)

Houbičky (2007)

Skoda ze sa tvorcovia pridrzali scenara s bandov hulicov... fakt trotlovina kde par ludi ide hladat do irskeho lesa huby z ktorich sa riadne zhulia, a aby sa nepovedalo, tymto hubam su jedny ine huby veeeelmi podobne, az nato ze maju ciernu "bradavku" na klobuciku so psychopatickymi ucinkami. Naopak sa mi pacili zaporne postavicky (ktore si vlastne len vymyslela zhulena hlava) ako bol temny brat, dvojca a banda retardov... len tieto postavy nevedeli zasadit do normalneho pribehu

Královna XXL (2008) (TV film) odpad!

Nevidim pointu filmu.. mozno v tom aby sa clovek zhadzoval aky je ubohy. Staci si precitat komentar uživatela LIVINGDEAD, stoji zato... mozno by ma film zaujal, keby bol aspon stipku vtipny.

LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Toto by som nepustil ani vlastným deťom :)

Leviathan (1989)

Robocop, krotitel duchov a vykradac domov v jednom filme, to je prdel :-))

Masakr v autokině (1977)

Film ma dost absurdny koniec, ktory sa mi avsak pacil :)