The 3 Rs (2011) odpad!

asi som tomu NEPOCHOPIL

Noc v muzeu 2 (2009)

Film ma az tak nepobavil, ale nie je nepozeratelny. Vela scen by som povedal ze je nezaujimavych - sceny s pilotkou a jej hlasky, lincolnove hlasky (samotny lincoln ktory odozenie "poloholubov" a nato odide - nezaujima ho ze stillera idu zabit), ... Nie je ani az tak komedialne, ako akcne kde z typickeho loosera Stillera spravia straznika superhrdinu - to sa mohlo vynechat, film skor bavi prave zivymi figurinami. A prave tu je to trosku prehnane (velke mnozstvo figurin, co boli zbytocne vo filme - vacsi chaos pre mna) a niekde zaroven pobavujuce - kombinacia al capone, ivan car a napoleon - no koho by napadlo ze budu v jednom filme :) celkom ma pobavila i pritomnost darth vadera (len skoda ze nic nepovedal, asi mu dosli hlasivky) :)

Rádio (2009) (seriál) odpad!

heh ten scenar... v jednej casti do nepocuvaneho radia vbehol blazon s vybusninou v ruke a ziadal aby ho pustili do vysielania, tak od veci az som sa bavil :D

Spolek nemilosrdných (2009)

Uz sa tesim co za somarinu bude zase toto, mozno prekvapi ale myslim si ze nie... V kazdom pripade chcem upozornit nato, ze dej je velmi podobny, ba priam taky isty ako film HOUSE ON THE SORORITY ROW. Neviem ci ide opät o dalsi remake, no z ukazok sa mi zda, ze niekto uz nema vlastnu tvorivost a tak musi "prekopirovat" iny film a urobit k tomu par malinkych zmien :)

Královna XXL (2008) (TV film) odpad!

Nevidim pointu filmu.. mozno v tom aby sa clovek zhadzoval aky je ubohy. Staci si precitat komentar uživatela LIVINGDEAD, stoji zato... mozno by ma film zaujal, keby bol aspon stipku vtipny.

Monstrum (2008)

aspon viem preco si nemam kupovat kameru znacky panasonic

Oko bere (2008)

Zo zaciatku to vyzera ze Micky chce dat moznost studentom dobre si zarobit, to avsak este netusia aka je svina... bolo sa naco pozerat, i ked koniec predvidatelny...

Temný rytíř (2008)

Nemohol som si nevsimnut skvele hodnotenie ake ste tomuto filmu dali, preto som sa i nan tesil :) Velke prekvapenie sa ale nekonalo... vedel som ze film bude trosku dlhsi (naco zrovna nie som zvyknuty), ale dufal som ze sa bude kazdu minutu naco pozerat, zvacsa naco som sa pozeral, bol neustaly dementny smiech Jokera, .. ano vsetko to bol zamer, vytvorit magora co zabija ludi a robi chaos len pre potesenie, ale to predsa nie je prvy film kde sa takyto uletenec vyskytuje... a samozrejme, opät tolko prilezitosti zabit Jokera a Batman zlyhal. Skvely bol taktiez teleporting Jokera, kde ho kazdu chvilu ukazovali niekde inde v meste uz s nastrazenou pascou.. - to jest asi tak vsetko k minusom, ... zbytok netreba komentovat, bol dobry :) ale myslim si ze batmanovania uz stacilo, neviem tych filmov s batmanom uz ani zratat :)

Funny Games USA (2007)

uf, mrazive :) skutocne skoda len scenky s dialkovym ovladacom, i ked som sa tomu zasmial :) tie pohlady psychosa do kamery som si este ako tak vysvetlil ako prihovor tvorcov k divakovi cez postavu vo filme :)

Houbičky (2007)

Skoda ze sa tvorcovia pridrzali scenara s bandov hulicov... fakt trotlovina kde par ludi ide hladat do irskeho lesa huby z ktorich sa riadne zhulia, a aby sa nepovedalo, tymto hubam su jedny ine huby veeeelmi podobne, az nato ze maju ciernu "bradavku" na klobuciku so psychopatickymi ucinkami. Naopak sa mi pacili zaporne postavicky (ktore si vlastne len vymyslela zhulena hlava) ako bol temny brat, dvojca a banda retardov... len tieto postavy nevedeli zasadit do normalneho pribehu