Babel (2006)

Zbytečně dlouhej film, kterej, kdyby se zkrátil, tak by to nebylo ono. Nejvíc mě přitahoval příběh Chieki, kterej by jako film vystačil sám za sebe, kdyby ovšem skočila.

A Drop of True Blood (2010) (seriál)

Jsem fanoušek True Blood, ale koukat na tohle mi přišlo zbytečný...

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ať si říká kdo chce co chce, díky Zdeňkovi sem se naučila nežrat blafy a taky kečupy. Česko je šetřením prožraný skrz naskrz a tady se nám to akorát potvrdilo. Hlášky jsou taky nezapomenutelný (sem utahanej jako snurka od hajzlu!** kdyby kandidoval do parlamentu smaženej řízek, tak má 90% ty vole!)

Černá labuť (2010)

Viz komentář Retrostalker ("Film o baleríne patriacej na psychiatriu a o chlípnom učiteľovi baletu... Dokonalé umelecké dielo, Jéééj!!). Jééj.

Tráva (2005) (seriál)

Prvních pět sérií naprosto super. Kontrast rodiny, která žije díky trávě, je prostě fenomenální. Nancy bojující skrz životem je snad i značně lehce inspirující. Šestá sezóna ještě jakž takž šla, ale od sedmé už upusťuji, vzdávám to a ubírám hvězdičku. Nancy mi přijde už jako troska, co mele z posledního a stydim se, že by mi kdy byla snad i pidivzorem. Námět mi už přijde vycucanej z prstu. No někdy je fakt zapotřebí přestat v nejlepším, škoda.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Pustila jsem prvních pár dílů. Říkala jsem si to je blbost probůh! a stejně sem čuměla dál. Sjela jsem všechno co bylo doposud natočený a vezu se, a to i přesto, že bych hlavní hrdinku občas (no často, dobře..) propleskla a její vyvolený není taky nic, po čem by toužila každá druhá. Oblíbila jsem si Tru Blood, jako žádnej jinej upírskej film či seriál. Asi svou nevybíravostí. Nebo já nevim čím? Asi jak říkaj všichni - Alexandr Skarsgård - nejde se nepřidat do fanklubu!

Bobovy burgery (2011) (seriál)

To je tak trapný a suchý, až to je prostě super. Všechno samozřejmě zachraňuje Tina se svojí nebetyčnou drzostí, která nejde nikdy překřičet. Nebudu srovnávat s jinejma animákama, páč to prostě nejde. Doporučuji nehodnotit po prvních pár dílech, ale po celý první sérii. Pak si snad určitě Boba s jehou rodinkou prostě oblíbíte. Těším se na další série.

Jižní Pacifik (2009) (seriál)

Do čtyř let nebude žádnej tuňák a do čtyřiceti nebude spousta jinejch mořskejch ryb? No, jsem na to zvědavá, doufám, že se teda mýlej. Miluju BBC dokumenty a tenhle u mě vede na plný čáře. Člověk z Evropy si ani neuvědomí, čím je ta mořská tichá placka vším nabitá a už vůbec si neuvědomí, jaktože tam v těch ostrůvcích nějakej život je? Dokument poodhalí všechny záhady, vysvětlí téměř všechny otazníky. A co nejvíc - ty dechberoucí záběry vás prostě musej přilepit k obrazovce a nepustit! Doporučuji i zhlédnout Deníky z natáčení.

Futurama (1999) (seriál)

První nejlepčí seriál od dob Simpsnovejch (mluvim od dob, jakože od jejich počátku). A asi proto se těšil (a těší) takové oblibě. I mě si tehdy získal, super vymyšlením budoucnosti (už se těším na budoucí cestování po městě) a hlavně díky Benderovi (nejraděj mam scénku, kdy je zlitej na plech, poněvadž nevypil ani kapku alkoholu), ale s odstupem času to pozlátko v mejch očích vyprchává. Animace nejsou tak úžasný, scénky nejsou přebitý super gagama. Mno, ale budu si stát za svojí první větou, protože jedinečnost tam je.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Sci-fi já stále nerada, Akta X jsem taky nikdy nerada. Fringe já ráda. A jak. Cestičku si to ke mě našlo "logickým" vysvětlením všech nadpřirozenejch či mimozemskejch situací. Prostě vám to nedá se nedivat dál. Co se týče obsazení, tak Anna se mi v pozici FBI agentky nikdy ničím nepříčila, narozdíl od jiných hereček, u kterých mám potíže jim "to" sežrat i s navijákem. 92%