Já, legenda (2007)

Skvelé prekvapenie...Will je pre mňa najkomplexnejším akčným hercom súčasnosti !

Katyň (2007)

Keď si prožidovský Schindlers List zaslúži plných 5 hviezdičiek tak potom určite aj tento skvelý film. Na konci filmu som bol dušou poliak. ,, KUR.. RUSKE,, nikdy im netreba verit, sú veľmoc, sú panovační, sú zlí, sú to Rusi... Historia nám neraz ukázala, že sú rovnako zlí ako američania !!!

Klub vyděračů (2007)

zápletka bola výborná ale tie dialógy degradovali film do priemeru. Butler jedna katastrofa. Dobrý bol len Brosnan.

Království (2007)

Film nám ukazuje dnes už temer každodennú realitu. Realitu, ktorá nás desí a akosi s ňou kompetentní nedokážu dostatočne bojovať / jediní kto vie adekvátne na svojom území teroristov eliminovať po 11.9.2001 sú USA. To je fakt, potom s veľkou, veľmi veľkou medzerou U.K. a zvyšok sveta je v nedohľadne. /Je to film, ktorý ukazuje túto vojnu s islamom americkými očami. Ale oceňujem, že je tu v poslednej scéne aj náznak pohľadu z opačnej strany. Nedá mi aby som tu nespomenul prečo sa toto deje. Je to boj o ropu / úvodné scény dokumentaristicky skvelo odkrývajú podstatu konfliktu. A na záver ešte jedna poznámka Tí hore v USA vedia, že Saudi sú v podstate ich nepriatelia ale tvária sa ako ich priatelia len aby profitovali zo saudskej ropy a v podstate im je jedno, že svojich obyčajných amerických spoluobčanov po celom svete tým vystavujú smrteľnému nebezpečenstvu. 85% výborné.

Láska za časů cholery (2007)

Bardem skvele zahral starca ale film pre gerontologiu ma ešte nebaví, ak vôbec bude.

Mé druhé já (2007)

výborné....skoro až mám chuť dať 5 hviezdičiek !

Michael Clayton (2007)

Clooney hral elegantne ,ale film bol miestami neprehľadný, až nudný, čakal som proste viac...

Mlha (2007)

Slabé, nudné a veľmi precenené ! Už by som to druhýkrát nepozrel...

Moje borůvkové noci (2007)

...tá chvílka filmu kde sa objaví Natalie Portman je ako tak obstojná, inak pre mňa to bolo dosť veľké utrpenie to dosledovať

Mongol - Čingischán (2007)

dal som 4 hviezdičky ale plne súhlasím z názorom monologa.....ale film sa mi inak páčil veľmi !