Anna Karenina (2012) odpad!

Nechci být remcal, ale tohle "romantické drama" bych vulgárně popsal asi takto: "Jedna méně inteligentní paní, která má všechno, se to všechno rozhodne zahodit, protože jí svrbí rozkrok". Příběh hoden tak červené knihovny v roce raz dva. Jestli mělo tohle drámo ukázat jak se špatně žilo ženám v Rusku za cara, tak se to podle mne příliš nepovedlo. O lásce to tedy rozhodně není.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Pan režisér to hezky natočil a i když scénář místy silně pokulhává je to dobrý akční film. Mám rád dobré akční filmy, proto hodnotím 4*, ale závěr je hodně okoukaný a tak dávám pouze 3*. Mr. Farell je výborný a i když některé scény jsou příšerně hloupé, je to stále nadprůměrný biják, na který stojí za to jít do kina.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Opravdu to není špatné. Zíral jsem na plátno (snad ne kvůli 3D ani špinavým 3D brýlím) a docela se mi to líbilo. Nevím jestli stárnu nebo co se to děje a jestli jsou to pouze mé pocity, ale nejraději bych dal tomuhle paskvilu odpad i když je to asi scestné a nelogické. Mělo by se mi to líbit ...miluji akční sci-fi, ale tohle mi přišlo takové televizní drama. Musím na to zajít ještě jednou a uvidíme jestli změním názor. BUDU CITOVAT KOMENTÁŘ SE KTERÝM VELMI SYMPATIZUJI... Uživatelka FAIDRA napsala velmi pěkný komentář, který si dovolím zde odcitovat: "A zcela nevesmírným volným pádem se Star Trek řítí volným pádem do... temnoty. Britský tandem Cumbebatch-Pegg může napínat postroje do zemdlení, ale k čemu to, když zbytek spřežení není schopen tahu ani pokud je likvidován přechodně a po částech, takže zbytek by něco uvléct mohl, a sáně beznadějně uvízly v závěji navršené pluhem pana Lindelofa. Záporáci se do jednoho řídí zásadou, že dělat věci jednoduše je blbost, když to jde složitě, klaďasové se snaží vynahradit neexistující vztahy mezi postavami převracením původního příběhu, dospívání Jima Kirka v chlapa mělo evidentně takový úspěch, že se tady musí jet znovu od začátku a nedostatek logiky, který by původní Mr. Spock vyřešil vulkánským nervovým hmatem na všech tvůrcích, zastupuje kouzelná krev (jen jsem zvědavá, zda odčaruje i to, že se hrdinům jen tak mimochodem povedlo rozpoutat válku s Klingony, ačkoli v závěru o tom nepadlo ani slovo). Vesmírné prostředí není omluvou pro emocionální vakuum, které není narušeno ani tím, že tolik brečících chlapů jsem v jednom filmu jaktěživa neviděla. A to jsem myslela, že víc než to, že si dneska spletli mou matku asi po osmisté s mou sestrou a poprvé s mou mladší sestrou, mě už dneska nic naštvat nemůže..."

A také déšť (2010)

Mám rád španělská dramata, jsou tolik jiná. Škoda, že tady nezvolili více španělské téma. Na druhou stranu je boj o vodu založen na historické události z roku 2000. Máme možnost vidět věci jinak z pohledu filmařů. Dobré drama a zajímavý film.

V cizí kůži (2011)

Ideální pro maminky s dětmi nebo tatínky, kteří mají doma batolata. Parádně jsem se bavil a viděl sebe při péči o kojence, kteří ječí, že vás z toho může trefit šlak a rozkrájíte se, jen aby přestali. Naopak tradiční omleté 100x jinak téma záměny, které však svým zpracováním dokáže vykouzlit úsměv na vašich nakyslých ksichtech :-D. S chutí do toho a The Change-up je hotovo!

Za borovicovým hájem (2012)

Výborné v rámci scénáře a tak trochu překombinované. Vypadá to, že takové drama nepřinese ani život a ten nám připravuje různá překvapení. Vidím v tom souvislosti s realitou a určitě každý člověk, který řeší například existenční starosti nebo starosti o to jak uživit rodinu se v tom najde aspoň místy. Film dobře vyobrazuje situace kam až se dá zajít. Samozřejmě pro mnoho lidí tento film může sloužit jako špatný příklad. Věřím, že inteligentní člověk nalezne jiná řešení. Jenže představitelé hlavních rolí se tady chovají spíše negativně a bez odvahy.

Jack a obři (2013)

Nekomplikovaná pohádka pro dospělé. 4Tou hvězdu dávám za úžasný konec, myslím ten úplný závěr...

Práskač (2013) odpad!

Předstírané, bez herectví, prázdné a nucené. Miluji akční filmy a mám moc rád The Rocka, ale tohle je moc i na můj špatný vkus. Naprosto příšerně vykonstruované nebo chcete li vystavěné. Vztahy nefungují. Nemá to žádnou šťávu. Připadalo mi to jako film, který si natočí parta znuděných "star" pro legraci co divák vydrží. Waugh možná potřebuje méně prostoru k natáčení

Pařba na třetí (2013) odpad!

Nějak jsem se nechytal jako u prvních dvou dílů, které se mi líbili mnohem víc. Scény mi nepřišli vtipné a trapnost situací by se dala krájet. Umělé a vykonstruované až to bylo prostě moc... Udělali z toho akční film bez komediálních situací a šokujících odhalení. Předvídatelné trapné a jedním slovem strašná sračka part III. Scénáristy bych nejraději nakopal do prdele, aby letěli hodně daleko a nemohli zase něco zprznit a posrat...doslova nastavit kaši hovnama.... Viděno v kině.... Akční film??? Si děláte fakt prdel...

Jedna mezi oči (2012)

Naprosto skvělá akční pecka, skvělé hlášky a velmi vyvoněný Slaaaaj! Nerozumím nízkým hodnocením, ale já nerozumím hodně věcem. I just did! :D <3