Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Vzťah s Russellom je trošku prifarbený, aby to bola telenovela, slzičky a emócie mi do dokumentu moc nepasujú, hlavne nie podané takýmto spôsobom, inak fajn - veľmi pekné nakuknutie do smutného života dievčaťa, čo má všetko

El habitante incierto (2004)

Tá hustá atmosféra, ktorá by sa dala krájať je v tomto filme priam znateľná... zo začiatku som sa bál, čo to bude za hlúposť, ale musím povedať, že od polovice ma to bavilo (neičo ako v prípade Los Ojos De Julia) ... Skvelý príklad toho, že dobrý horor sa dá natočiť i bez hektolitrov krvi :) radšej sa bojím zo psychického deptania ako z potrhaných končatín ;) Morales, máš u mňa ďalšie + ;)

Alf (1986) (seriál)

ono i tak najviac bolí, že celé herecké osadenstvo bolo odkázané byť celý život spoznávané a prirovnávané postavám svojho sitcomu... niečo, ako Daniel Redcliffe bude vždy Harry Potter, tak tieto osobnosti ostali vždy len svojími postavami z tohto seriálu... je to smutné.. strašne smutné... neviem, či to stálo za to ... :) za to hviezdičku dolu, inak by som dal plný, lebo jako decko som si tento seriál nenormálne šiel :)

Křižovatka smrti 2 (2001)

Viacmenej holywoodska hovadina, no ten slovenský dabing :D tomu dáva o hviezdičku viac :D

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Jednotka sa mi páčila viac, v dvojke príbeh trošičku škrípal a viacmenej to bolo o tom istom... no i tak, pekná a sólídna trojka :)

Americká krása (1999)

To čo bolo za debilinu? Henten trtká s hentou, hentá s hentým, henten debil si kameruje lietajúci sáčik a aby toho nebolo málo - ocko rodiny chce vyje*ať kamarátku vlastnej dcéry, honí si v sprche, dá výpoveď z kancelárie, aby mohol ísť robiť do McDrive ... čítal som o tom filme, že je jedným z najpreceňovanejších, no... podľa mňa v tejto súťaži drží prvenstvo...... ale šak, američania....

Život je krásný (1946)

Odteraz budem tak často zvoniť, ako sa len dá :) film ktorý pohne slznými kanálikmi, rozumom i perami, keď sa nakonci pokúšajú o úsmev :)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

"Myslite, nemôžete odsúdiť chlapca, o ktorom si nie ste istý, či je vinný, no čo ak oslobodíte vraha?"... to bola jazda tento film... úžasný Henry Fonda, 12 neznámych ľudí, ktorý si navzájom na hodinu a pol vstúpili do života a trošku ho pozmenili... vedel by som si koniec lepšie predstaviť, ale to len tak - medzi nami ;)

Top Gear: The Burma Special (2014) (pořad)

Jeden z toho najlepšieho... áno, mnohé scénky sú hrané (sprchovanie s močovkou vo vedre, james v stane nad priepasťou zdvihnutý vlastným zdvihákom) no i tak si táto geniálna trojica somárov zaslúži rešpekt a plné hodnotenie lebo: 1) je to ďalší špeciál, kde boli scény, kedy som sa schuti zasmial a niesú otrepané. 2) vždy vymyslia nejakú novú úlohu, pri ktorej len zavriem oči a nahodím úsmev. 3) vždy tú cestu musia zvládnuť a i napriek tomu, že nám sa na to dobre pozerá, im sa to určite dobre netočilo (niektoré scény rozhodne určite nie). 4) zábery prírody a poznanie nepoznané spôsobom, kedy sa necítim ako by ma to niekto učil, no i tak vo mňe pár nepodstatných "zaujímavostí" a informácií o krajine v hlave zostane. 5) dokážu týmito debilinami baviť ľudí už niekoľko rokov, čo nieje zrovna jednoduchá úloha. 6) milujem britský humor 7) milujem Jeremyho sarkazmus, Jamesovú pomalosť, Richardovú oči a hlavne ich nápady. 7) milujem ich zlepšovanie úloch, nerešpektovanie pravidiel a lenivosť v akcií. 8) milujem ich proste všetkých!