Bitevní loď (2012)

Bomba. Vizualna nirvana popretkavana zamernym klise a jednoduchym humorom. Proste jasna popcornova akcia a v tejto kategorii velmi, velmi vysoko. Aj Rihanna usla.

Dům (2011)

Realna sonda do zivota ludi na malomeste. Herecke vykony a originalne vyznenie zasadene do sucasnosti povysuju snimok nad priemer.

Hněv Titánů (2012)

Grecka mytologia vycucana na holu kost ale ako nenarocny akcnak sluzi viac nez dobre a bavil som sa cely cas. A 3D zafungovalo na vybornu.

Kocour v botách (2011)

Bal som sa Shrekovskeho vyplachu a nastastie zbytocne. Bol z toho prijemne stravenych 90 minut.

Tři mušketýři (2011)

A zas ten Anderson. Nastastie narozdiel od posledneho Residenta, toto ma aj hlavu a patu, aj ked Dumasova predloha bola pojata velmi volne. A tak aj k tomu treba pristupovat. Ako k nenarocnej zabave pre siroke publikum, kde forma poraza obsah vysoko na body.

Bez dechu (2011)

Vobec nie taka hroza ako by sa mohlo zdat. Lautner je herecky dost slaby, ale o to v tomto akcnom becku velmi nejde. Je to svizne, ma to spad a Nyqvist je borec.

Věc: Počátek (2011)

Atmosfera je tu ina nez u povodnej verzie a takisto charakter ako Russel tu chyba. Nova Vec je trochu naviazana na sucasnost a posobi pomerne sviezo aj pre neznalych divakov. Beltramiho hudba zapadla skvele a celkovo sa jedna o solidny preguel.

Drive (2011)

Nakoniec 5 hviezd za tu neskutocnu atmosferu.