Cesta do středu Země (2008)

Film podla Julesa Verna? No neviem ci by bol s tymto vytvorom spokojny. Pribeh je tupy ako rohy starsieho barana a tie efekty sa hodia tak do TV v nedelu pred poludnim. Co vlastne cakat od rezisera Xeny. Skor mi to prislo ako pilot k nejakemu zbytocnemu serialu. Brendan se snazi ale topi sa v ubohostim scenara. Tato cesta nevysla.

Lví doupě (2003)

Strasne tuctove, beckovy herci az na Dorffa ktory stupil asi o 3 metre vedla. Slovaci emigrujuci do Viedne cez Budapest a ruska mafia priekupnici v madarsku s detonatormi. Pred pozitim vypit nieco s percentami.

Krvavý román (1993)

Film vyznacujuci sa spustou odlisnosti od bezneho priemeru a pravdepodobne urceny len uzkej skupine ludi. V mojich hodnoteniach bohuzial pohorel na celej ciare. Dej ziadny a linky tak stupidne predstavene ze autor snad sam vie co tym chce povedat. Zo zaciatku trocha humoru ktory neskor vyprchal. Posolstvo ziadne a ked aj je tak take ze ho vidi len ten kto velmi chce. Co su platne v takej slatanine aj vykony hercov. Konkretnost prelivana s abstraktnostou bez zmyslu a malebny jazyk snaziaci sa dat tomu viac nez v tom je. Je to svojsky film a fanusikov si najde ale to si najdu aj Ceckove horory. Ostatni ruky prec.

Lékařská akademie (2004)

Vacsiu hovadinu som dlho nevidel. Ziadny humot len obcas hovna na ksichte, vojna s organmi ci podobne dristy. Neda sa to brat ani s nadhladu ani nijak. Asi v tom South parku o Kanadanoch mali pravdu. Toto je fakt za trest.

Human Traffic (1999)

Tupe, nezazivne, nudne. Snazi sa to byt akousi sondou utopenou v zaplave dristou a nezmyselnych situacii. Vydrzat do konca bolo za trest a prosim zhulencov uz nikdy, nikdy, nikdy...

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Neviem co nuti ludi tocit tento typ filmov. Na to, ze je to parodia tam nieje ziadny humor ak nepocitam toho debila v hlavnej ulohe ci jebly dabing. Mozno som malo pil alebo hulil ale fakt tomu vyssie hodnotenie nedam.

Gympl (2007)

Bohuzial najhorsi cesky film za posledne roky. Tupost tu vycnieva az za roh. postavy su akoby karikaturou samych seba. Uz davno neplati, ze pokial sa do filmu naserie popredny cesky herecky ansambl je uspech zaruceny. Pozerat sa na to je za trest a za dialogy by som vesal za gule do prievanu. Jak rezia tak kamera ci strih su mizerne. Bydzovska hraje po milionty krat ten isty psychotyp a ceskeho leva povazujem za zly vtip. Takto nie moji zlati.

Milujte svého zabijáka (2002)

Clooneyho slimaciu reziu nemusim a tuna snad dosiahla vrchol. V spolupraci s Kaufmanom vznikol film, ktory neoslovi davy a neoslovil ani mna. Sam hraje sice skvele ale jeho hrdina je tak obycajny az je mi z toho zle a vsetky cirkusy okolo ako CIA ci produkcia v TV su nasilne posunute do uzadia a venujeme sa myslienkovym pochodom postavy, co teda nieje nijak zaujimave. Pretrpel som si to do konca a musim povedat ze taku sracku si uz nepozriem. Mozno niesom spravny intelektual na taketo snimky ale nech si kazdy spravi nazor sam.

Hříšný tanec 2 (2004)

Guy nam predviedol ako sa pochovava legenda a zakryva sa 3metrovou vrstvou betonu. Pribeh, dialogy, herci a ani hudba nestoji za nic. Tanecne cisla su slabe a stale rovnake. Neda sa to porovnat s jednotkou a neda sa to porovnat s nicim.