Ajťáci (2006) (seriál)

jako Ajťák, vím o čem je řeč :o)

Akt (1997) (divadelní záznam)

Mi se líbí všechny akty pánů Čepelky a spol :o)

Akta X (1993) (seriál)

V knihově mi nikdy nechyběla nějaká ta knížka všech těch nevysvětlených záhad a když se to dostalo na obrazovky ve formě Akta X, nemohl jsem být nic jiného, než plně unesen nebo unesen? :o)

Akumulátor 1 (1994)

Po shlédnutí Akumulátora 1, bych si klidně dal i dvojku :o)

Alexander Veliký (2004)

tak napůl. Bude to asi tím, že od historických filmů, očekávám jen šustění šípů a řinčení mečů.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Jednoduchý laciný humor, který přeci už nemůže překvapit. Jenže to by do toho nemusel kecat Ali G :o)

Aljaška v plamenech (1994)

V těch dobách jsem jej obdivoval, chytil vás za malíček a zlomil vám ruku a když jste hodně zlobili, mlátil vás třeba pánvičkou, která byla nejblíže. Jeden z povedenějších filmů Stevena Seagala, tedy na poměry onehdé doby. Nekomentuji příběh, ale akce.

Alles Gute (2009) (seriál)

Původní Ales Gute v České sodě mělo ránu, tohle už je tak akorát na ránu ...

Amadeus (1984)

Jako kdyby to všechno bylo včera ... neskutečné životopisné dílo, které vyzdvihlo nejen Mozarta, ale všechny postavy sdílející jeho život. Film o géniovu, který byl schopen napsat hudbu na všechno. Film který se tři hodiny nezastavil. Film, kde hudba řezala v přesný čas, na přesná místa ... Forman natočil dílo, a mohu bez ladu a skladu říci, dílo které už nikdo nikdy nepřekročí ... vivat mistrovi, vivat mistrům svého řemesla.