Nespoutaný Django (2012)

Quentin zas všetkým vytrel bulvy v očných jamkách, kamerová, obrazová a konverzačná dokonalosť v podaní PÁNA režeséra ktorý proste v tom zapráskanom Holomúde konkurenciu nemá. Júúúj to bola jazda. Veľmi som sa bavil. Vysoko nad limit. Smekám, smekám. Filmová lahôdka, ale tak ako každý počin tohto génia. Herci prcotriedny, ja nemám, nemám váhrady, žiadne. SOM VYSTRIEKANÝ DO SÝTOSTI.

Holky na tahu (2012)

Žena chtela co som měl delat. Tak som sa rozhodol a pozeral s ňou. A bolo to fajn, taká babská jazda kde som sa cítil príjemne a mužne. Kirsten je skvelá herečka a ten OUTFIT bol proste božský. Trošku alkoholu, trošku koksíku a trávičky na záver a aký pekný večer to môže byť.

Atlas mraků (2012)

Teplučký píše listy teplučkému o svojich dobrodružstvách. Túži po láske staršieho pána no neopätovanie... JUJ však ja tu spoilerujem takýto hlboký (hlboké hrdlo Jenny HAZE je super ) snímok a mrvím pocit blaženosti a úžasu ktorý plynie z tohto veľkofilmu. Až takú oslavnú ódu, ale nezaspievam ( sexteto si dám radšej s aziatkami ) bo vcelku mi to pripadalo trošku zbytočné. Po pravde je nutná ďalšia projekcia ( som z dzedziny ) len neviem či sa k nej vôbec dostanem tak možno ostane tento brilantný snímok nedocenený mojou mysľou. Ale cítiť z toho, že jeden z režisérov sa oddal vaginálnemu spôsobu života a Lá pan Gerrison. Mrdej tučňáka do huby buzno.

Lincoln (2012) odpad!

Verím tomu, že Lincoln bol mužom veľkej múdrosti a rozvážnosti, prelomový chlapík ktorý chcel vniesť do sveta rovnosť tak prirodzenú pre túto planétu. Ani nad Štefanom som ešte "húl nezlomil" a verím, že po týchto jeho posledných troch fajloch príde konečne niečo v čom je ako ryba vo vode. Sci-fi. A naozaj verím, že nesklame. Musím ale vyložiť karty na stôl a priznať sa bez nátlaku, že film som nedopozeral, bola to totiž tak neuveriteľná nuda, že jednoducho jediná záchrana ktorá ma delila od zaspatia bolo tlačítko STOP. Ja nerozumiem politike, no myslel som, že Štefan vnesie do filmu veselšie ( no veselšie, farebnejšie je ten správny výraz, pútavejšie?)rozprávanie príbehu o mužovy s briadkou. Štefan, tri krát a DOSŤ. Teraz už KONEČNE natoč niečo na čo nazabudnem hneď po premietnutí....

Hitchcock (2012)

Zábavné, príjmené spestrenie večera odpudivo zamaskovaným Hopkinsom vynikajúco hrajúcim však v jednej vete povedať chcel som. Naozaj som nevedel, že sprchovú scénu s nožom veľkej čepele a hudbou naozaj grandiózne podchycujúciou tento moment kľúčový "nasekal" priamo majster hrôzy. Film o filme od ktorého sa odvíjali všetky filmy o schízach a iných mentálnych radovánkach.

Zabiják Joe (2011)

Uspávanková metóda plná nezaujimavých rozhovorov s milou mladou predstaviteľkou s telom typicky zaobleným do tvarov dokonalej rodičky.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Mám taký pocit, že opojenie z Pána Prsteňov pretrváva a svet ktorý bol tak precízne podaný v trojdielnej ságe o putovaní a hľadaní a zničení a.... pokračuje. No v tomto prípade mi dobrodruhovia k srdcu neprirástli, mal som ich na saláme so syrom a čakal som koľko ich padne. NIKTO. Ustredná úpletka, umelo vytvorená aby bolo o čom a neviem čo tu všetci z toho striekate.

Země bez zákona (2012)

V skutku solídny začiatok a zopár drsných scén v prvej polovici dáva na známosť že bude sranda. Jemne a nenápadne sa však dej prehupuje do nezmyslov, hovadín a nudných rozhovorov s ohyzdnou mladou predsatviteľkou Lebejovulfovej milenky ktorú na svojom kabriolete berie na návštevu podniku v lesoch. Bane výborný a jeho herecký výron presvedčivý a podmanivý. Ten koniec, kedy Labeovulf ide zachlomoždiť ulízaného a ulisného... nespojlerujem náhodou? No proste ten koniec je La-Blaf. Tu, na konci je vidieť aký su proste Amerikánci švacnutý, takto nezmyselne sa nechať roztrielať.... No čo už, menej chlastať.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Gordon aplikoval do svojej tváre niečo čo mi k prirodzenosti nejde avšak po hereckej stránke je to v poriadku. Má snáď pán Gordon pocit po zhliadnutí Inceptionu, že jeho tváře nevyzerajú dosť cool? Veď nie je až tak starý aby musel aplikovať botox do problémovych partií. Alebo to je prirodzena vývinová cesta jeho organizmu? Božský Bruce nám starne, no z búchačkou to stále umí. Jeho plechavá lebka je drsná a likviduje naozaj všetko a doslova všetkých. Všetkých.

Sousedská hlídka (2012) odpad!

Humor je niečo čo nie je tak ľahko podateľné ako horor. Vystrašiť ľudí je jednoduchšie ako ich rozosmiať. Ben už dávno straší iba svojim zovňajškom no a Vince je proste Vince. Jonah po rebríčku stúpa a je mu jedno či tie priečinky sú občas pekne zasvinené, smradľavé s nedostačujúcou stabilitou, nevadí. Hlavne, že ideme. Ten film je jedno veľké zúfalstvo a napísať komédia do priečinku ŽÁNER je prinajmenšom rúhanie sa a nedodržiavanie rádu NWO za to budete upálený zaživa aby ste počuli škvrčať vaše mäso a praskať bubliny ktoré sa teplom vytvoria na koži. FUJ.