EvilPhoEniX

Po čas filmu jsem si celou dobu říkal.. O čem to vlastně je? Hardy je opět drsnák, jako Vždy.. Sem tam se objevila brutální scéna.. ALe celkový Dojem z filmu je zcela průměrný.. Je i dosti vyčerpávající přes tu dlouhou stopáž.. Záporáka, nicméně chválím.. Ale co se týče Konverzaček tak letošně u mně vyhrál Killer Joe ! ()

Sarkastic

Zpočátku mě to moc bavilo. Stylová gangsterka, 3 bráchové co se toho nebojí a stojí proti přesile, správně slizký a brutální záporák, fungující romantická linka (záměrně píšu jednotné číslo, myslím totiž tu Jackem a Berthou, ta druhá byla umělá až hanba) a největší zabiják ztvárněný Oldmanem. Ale postupně se to začlo kazit. Z posledního zmíněného se stal hodný strýček od vedle se slabostí pro mladá a neschopná ucha, zlosyn se změnil na trapnou a absolutně nezvládnutou karikaturu (co sakra měla znamenat ta plačící černoška na pokoji?!), Hardyho Forrest se proměnil na nesmrtelné monstrum, které může ze sebe nechat vylít kolik krve se mu zachce, schytat kulek dle libosti, ze všeho se však vylíže (to, že přežil španělskou chřipku, z něj ještě automaticky nedělá nadčlověka) a vše spěje do vcelku jasně čitelného konce. A závěr by byl za těchto okolností ještě snesitelný, kdyby z něj tvůrci neudělali pohádku pro děti (co takhle jít s tím americkým snem do háje?) a tím ho celý zmršili. Ve výsledku bohužel pouze lepší průměr, snaha zavděčit se mainstreamovému divákovi a dát mu to co očekává, nemusí být v některých případech (jako je třeba tento) k užitku, ale spíš ke škodě. ()

T2

Rozpočet $26miliónovTržby USA $37,400,127Tržby Celosvetovo $55,300,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,945,184 //počet predaných kusov 83,057Tržby za predaj DVD v USA $12,791,676 //počet predaných kusov 778,350║ spočiatku slušný rozbeh, prvá polovica filmu výborná druhá až tak neberie, dobré obsadenie spočiatku zaujímavým Tomom Hardym, ktorý je postupne odstavený na druhú koľaj, škoda, nakoniec preberie štafetu Shia LaBeouf, slizký Guy Pearce, nevyužitý Gary Oldman, dobrá dobová atmosféra, záver troška narýchlo upečený tam sa troška pri prestrelke mohli viac pohrať ale aj tak na režiséra Hillcoata spokojnosť /80%/ ()

Marigold

Brainless, plotless, gutless. Plochá gangsterka pro začátečníky, která je stejná jako padělaná whisky, sice má všechny potřebné ingredience, ale její chuti chybí jakákoli rafinovanost originálu. Pokud někomu stačí ke štěstí Hardy s jedinou grimasou, na hranici snesitelnosti přehrávající Pearce a do zblbnutí stejný jeliman LaBeouf, prosím. Já čekám od prohibiční gangsterky víc než odkoukané sentimentální macho pózy... ()

Real Tom Hardy

"YOU THINK YOU ARE AL CAPONE?" ---------- Shia LaBeouf mal na starosti emócie. Jess Chastain vizuál. Gary Oldman správneho sekundárneho antagonistu. Tom Hardy herecké výkony a Jason Clarke tú postavu, bez ktorej si občas daný film nevieš ani len predstaviť. Dokopy spojené, dalo za vznik vynikajúcemu Lawless. ()

• Forrest Bondurant měl být o něco štíhlejší, ale jeho představitel Tom Hardy musel pro natáčení filmu Temný rytíř povstal (2012), který byl uveden ve stejném roce, nabrat svalovou hmotu. (R´Hell)
  • Tento film o prohibícii sa paradoxne dostal do kín v Českej Republike práve vtedy, keď aj tam trval niekoľkodňový zákaz predaja alkoholu. (Dôvody však boli prozaické - pančovanie a jedovatý metyl v liehovinách.) (HelenOfTroy)
  • Filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Georgia. (MikaelSVK)

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)