• Thriller

Truchlivé dědictví (2004)

hmm s kazdou minutou byl tento film pro me nudnejsi a nudnejsi..a ten konec uz byl fakt za trest..skoda:(

Rychle a zběsile 6 (2013)

jak me petka privedla k teto serii, tak sestka je zase krokem nazpatek..tohle uz bylo moc prehnane, nablyskane, nerealne..to uz ne..:(

Základní instinkt (1992)

prijemny film, kdy jsem nevedel co se stane kazdou pribyvajici minutou..super atmosfera prvnich triceti minut...skoda, ze jsem vicemene cekal a cekal a pak prisel konec..tak trochu precenovana legenda..ale chapu, ze pro nekoho to je kult..:)

Pařba na třetí (2013)

pod pojmem komedie si predstavuji trochu neco jineho..a ten vousatej retard uz me fakt vytacel..jednicka super, ale dal se uz nemelo pokracovat..:(

Věznice (2000)

tezky prumer..veznice vypada spis jak detsky tabor kteremu veli vezni...bachari jsou jen k smichu..trochu jsem ocekaval neco jineho..:(

Bílé peklo (2001)

nebyt tech scenek z nemecke vesnicky, ktera jako kdyby vypadly z telenovely, tak jdu vyse..skoda taky prilis zkratkovite pribehu..i kdyz zkratkoviteho..melo to dve a pul hodiny, ale hodne veci tam bylo stejne odbytych..:)

Očista (2012)

nejak zvlast me to nezaujalo..momenty to melo..ale bylo jich vyrazne mene nez jsem ocekaval..:(

Jedna mezi oči (2012)

nenarocna podivana podle predem nalajnovaneho pribehu..me osobne se libil Get Carter, proto i tento film se mi moc libi..skoda ze ne vetsine:)

Až tak moc tě nežere (2009)

v ramci techto konverzacnich moralizujicih blbosti to nebylo zas tak spatne..jako vypln na nudnem letu..nevadilo..:)