• Thriller

Světová válka Z (2013)

film krasne odsypal, zombies plno, nic neskryvajici sceny..presne jak to mam rad..:)

Yes or No, Yaak Rak Kor Rak Loey (2010)

zpocatku jsem mel problemy s dvemi vecmi: televizni look a i na me prilisna infaltilnost..nastesti s pribyvajicimi minutami, jsem to prvni axceptoval a to druhe vymizelo na ukor pribyvajiciho kvalitniho dramatu..:)

Star Trek: Do temnoty (2013)

zhlednuto jako nouzovka, protoze trekar nejsem..ale slo to, skoda toho jednoho zaverencneho klise, ale to sem asi patri..:)

Pot a krev (2013)

mel jsem problem to dokoukat, trojice nesympatickych idiotu me cim dal vic vytacela..:(

Velký Gatsby (2013)

videno jen prvnich 30 minut, dal uz jsem to nedal..tady me ty barvicky a prostocviky s kamerou vylozene vadily..:(

Pekelná jízda (2013)

nebylo to tak spatne jako puvodnich 48% co to zde melo..mam rad postupne budovani atmosfery a to zde bylo..ano bylo kazdou minutou videt ze film zadne terno nebude, ale neliuji ze jsem ho videl, uz byli i horsi:)

Kolonie (2013)

na rozdil od ostatnich...exteriery byli fajn..hezky mrazive....na to jedine si vlastne vzpomenu:)

Oheň v oblacích (1993)

Tento snimek je podhodnoceny..mam presne rad tento typ filmu..pomaly..lehce znepokojivy..dalsi z malych velkych filmu..:-)

Tělo (2012)

skoro do konce jsem byl napnuty a fakt nevedel jak to skonci..zaver byl pritazeny trochu za vlasy, ale i tak po delsi dobe za plnych pet..:)

Jméno (2012)

hmm tak po delsi dobe jsem neco nedokoukal..vadilo mi to uz od zacatku..jako kdybych se dival na Amelii 2..:(