Elitní zabijáci (2011)

Fajn, má to par chýb, sakra , ale keď de niro vyzerá s pištolou v ruke stále drasticky hlavne kvôli nemu hviezdička hore starej dedek ma stále na to vybaviť si svoje problemy ručne stručne

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Neskutočný KURVA nárez. Takéto obsadenie perfekné už žiadny film mať nebude. Žiadnému akčnému fanúšikovi určite nevadí, že tam chýba nejaký hlboky dej, pch, .... akčná nálož nového tisícročia v 80. - kovom štýle. Teraz k postavám, Jet Li menej priestoru, ale jeho súboj s panvicami bol paradný aj to doberanie s Lundgrenom, ktorý zahral riadneho šaša ( jeho najlepšia scéna a pre mňa jedna z NAj bezakčných scén vo filme bola určite ehm scéna v lietadle :D ), Arnold s Willisom hlaškovali ako o dušu plus legendárna scéna so smartom , ... Norris stačí len jedno slovo a to AWESOME !!!, Crews vymakané hovado, ... Adkins mohol toho ukázať viac, perfekné scény v mestečku, orpoti prvej časti mal Statham menej priestoru, ale vynahradil mi to pre mňa najlepšou scénou vo flme v kostole ako MAN and Knife, SLY hlavný herec, takže samozrejme mal aj najviac priestoru + hláška REST IN PIECES mi znie v hlave ešte teraz :), a dostávam sa k človeku, na ktorého som sa tešil najviac a bol to JCVD, ... kurva - piča - blesk ten chlap si ti náramne užíval asi najviac zo všetkých, záporaka zahral geniálne, každé slovo, gesto, pohľad som mu veril, dal sa do formi neskutočne - len ta tvár je riadne poznamenaná, ... ďalšie plus ma u mňa za to, že sa dal tak nakopať od SLYa, ktorý doňho bušil hlava nehlava, ...a potom prišlo na čo som čakal najviac a to na žanklodove otočky, ktoré sú proste nezabudnuteľné ( Dvojitý zásah Forever :). Proste NAJväčší MEGAnáarez za posledné možno 20 roky. Splnený sen každého akčného fanúšika, ktorý na týchto pánoch vyrastal.

Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)

Ako maly som z toho nedokázal spustit oči, ... Fandil som stále Spajkovi, ... len škoda , že to teraz užž dlhšie nedávali , ... Lebo veľmi rád by som si to znova pozrel:-)

Forrest Gump (1994)

Tak k tomuto VEĽdielu nemám slov, životní výkon Hanksa, Krasný pribeh a k tomuto krásna Robim Wright Penn, tento film patrí bez vynimky k najlepším filmom na svete - BRAVO!!

Fotři jsou lotři (2010)

No je to sklamanie pravdupovediac , .. tento diel ani nemusel vzniknut ale zase Harvey Keitel tu bol bruutalny :D

Freddy versus Jason (2003)

Paradna vyvražďovačka, ... Jason mačetoval ako sa len dalo :-D

Gladiátor (2000)

Veľký Maximus , Z ktorého sa stal Geniálny Gladiátor , ... aby neskôr zistil, že može pomstiť svoju milovanú ženua syna, ... Prekrásny príbeh - BRAVO!!