• Pohádka

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Slabé. Zabával jedine oslík a kocúr. Možno som to podhodnotila a nevšimla som si skrytý potenciál filmu, ale už nemám 10 rokov.

Dva v tom (1995)

Zasmiala som sa, takže účel splnený.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Rodičia chcú šťastné a úspešné deti, aby mohli byť na ne pyšní. Deti nechcú rodičov sklamať a preto nehovoria celú pravdu. Občas to robí každý. Tak už to je, ak si povieme, že sme v pohode, tak nakoniec všetci budeme v pohode. Fajn film o rodinných vzťahoch, s koncom v aký som tajne dúfala.

Dokonalá partie (2005)

Pre mňa to bolo 3P. Predvídateľné, pozerateľné, pohodové a vytiahlo sa to na slabé tri hviezdičky.

Zrození šampióna (2009)

Sandra Bullock super, Jae Head skvele vyjednával podmienky :) Quinton Aaron chytil za srdce hneď prvým úsmevom a Kathy Bates ma zas potešila. Ale stále mi nie je jasný ten americký futbal. Asi potrebujem názornú ukážku s korením :).

Nějak se to komplikuje (2009)

Meryl Streep opäť pečie a varí a je úžasná. Mužskí predstavitelia sa tiež snažia a mám rada chrumkavé croissanty, preto to dnes bude až za tri.

Alžbetin dvor (1986) (seriál)

Takmer všetci slovenskí herci, čo za niečo stáli, v jednom peknom historickom seriály s dobrou hudbou. Najradšej mám prvé 4 diely, potom do deja zasiahne prvá a druhá svetová vojna a už to nie je ono.

Požárník Sam (1987) (seriál)

"Sedem minút to je čas, aby všade prišiel včas. Kdekoľvek sa pristaví, každý z mesta ho rád pozdraví, jeho super auto a Sam príde všade včas" Doteraz si to pamätám :)