• Pohádka

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Slabota, bavila som sa iba tým, že som sa snažila byť vo veršovaní pred hercami a vymýšľala som znesiteľnejšie rýmy.

Pesničky z Repete (1983) (pořad)

Toto som sledovala ako prváčka na základnej škole a musím priznať pozerali to všetci, mladí aj starí. Odvtedy ubehlo veľa času, ale stále sa smejem na vtedajšom oblečení a na vokálnej skupine Trend. Niektoré pesničky boli veľmi pekné a veľmi dobre zaspievané, takže z nostalgie u mňa za 4.

Slunce, seno, erotika (1991)

Toto radšej mohlo zostať niekde na dne zásuvky a nemalo sa to vôbec realizovať. Už to nie je ono.

Slunce, seno, jahody (1983)

Je to o živote na dedine a je to pre široké nenáročné publikum. Takže žiadna perla československej kinematografie, ale musím priznať zasmiať sa dá, hlášky zľudoveli a patrí to k letnej vysielacej štruktúre hádam každej TV.

Policejní akademie (1984)

Fajn srandovná komédia, len škoda, že po jej úspechu nasledovali menej vydarené pokračovania.

Nepolíbená (1999)

Pre mňa osobne žiadne prekvapenie. Škaredé káčatko sa na konci premení na populárnu peknú labuť.

Nebe ve tvých očích (2006) (TV film)

Nemecký romantický film na pondelkový televízny večer. Škoda času a peňazí na výrobu takýchto vecí.

Císařovna Sissi (2009) (TV film)

No nevyhla som sa porovnávaniu s mojou obľúbenou Sissi z roku 1955. Bolo to oveľa realistickejšie ale nič moc.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Prvý film, pri ktorom som bola svedkom odchodu ľudí z kina. Asi sa im to zdalo málo zábavné. Ja sa snažím dať každému filmu šancu až po záverečné titulky a musím priznať párkrát som sa z chuti zasmiala, párkrát pousmiala. Čakala som ale predsa len o trošku viac srandy, aspoň o jeden kozí chlp. Uletené to však bolo dostatočne.