Účastníci zájezdu (2006)

Leichtová bez svršku a mě hučelo ještě hodinu po shlédnutí :) Jinak parádní oddechovka a to české filmy moc nemusím.

Resident Evil: Vendeta (2017)

Takže... Zombie? Check. Nový typ viru? Check. Chris mlátící nestvůry pěstí do obličeje? Check. Leonova pověstná ofinka? Check. Já nevím jak vy, ale já jsem spokojen.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Já se z toho Stathama poseru. Scéna s miminkem je prostě TOP :D

The Angry Joe Show (2009) (pořad)

Nezkorumpovaný a nebojácný Angry Joe na křižácké výpravě proti hernímu korporátu bojující za naše světlé zítřky. Původně pracoval jako technik v Dellu, láska k hrám nakonec převážila. Jeho recenze her a také filmů jsou obsáhlé, věcné a hlavně upřímné, povedené jsou zejména ty herní kvůli jejich grafice a zábavné formě. Pro mě osobně jde o nejlepší kanál na Youtube, všem vřele doporučuji!

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Kupodivu stravitelné. Nicméně kde jsou ty časy, kdy byla Miluška křehká a krásná. V posledním díle stejně jako ve dvou předchozích spíš připomíná Terminátora s PMS, i když sem tam jí přeci jen plácnou přes pysky. Potěší retrospektivní sekvence, za ty akční by ale měli pana střihače pověsit za gule na nejbližší lampu pouličního osvětlení. To snad i v těch Seagalovskych blockbusterech je akce stylovější a hlavně přehlednější.

Predestination (2014)

Skvělá první polovina, kterou zabíjí ta druhá, plná tolika zvraty a WTF momenty, že by se z toho zamotala řepa i DiCapriovi z Počátku. Mimochodem, v tomhle filmu ho svým zjevem dokonale napodobuje Sarah, jakoby si z varlete vypadli.

Studený jak kámen (1991)

Nostalgie v celé své kráse. Luxusní béčko, na které je radost pohledět. Mimochodem, přesně takhle by asi v reálu vypadal Duke Nukem, Brian je hustor.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

V dnešní době již kultovní snímek a zároveň jedna z mála ukázek toho, že i podle počítačové hry se dá natočit vkusný a dobrý film. Flawless Victory!

Deadpool (2016)

Ten všivák to dokázal! O kvalitách homixového Deadpoola mě už před pár lety přesvědčila jeho herní adaptace, u níž jsem doslova uchcával smíchy a s velkou pompou ji dohrál až do samotného konce. Těch skvělých nápadů, bizardních situací a kulervoucích hlášek bylo nespočet a já si v duchu říkal, že by tohle mohl někdo převést na filmová plátna. A když jsem brzy zjistil, že se o to už celkem dlouho snaží Ryan Reynolds, byl jsem štěstím bez sebe. Po všech těch peripetiích nakonec sehnal rozpočet a dal dohromady tým, který vytvořil svěží a nekorektně vtipnou komedii roku se vším všudy. Ale až takový megahit jsem z toho vážně nečekal, je až s podivem kolik babek film ve finále vydělal. A co se týče filmu samotného?Je prakticky stejný jako již zmiňovaná hra - akční, násilný, krvavý, sprostý, vtipný, ulítlý a hlavně neskutečně zábavný. Repete!

Časové pásmo bylo změněno