Juliette_

Juliette_

Kanada

• 20.3.2015  16:00
    Moulin Rouge (2001)

Nekoukám na muzikály moc často, protože jsem ještě nenašla žádný, kde by se mi líbilo naprosto všechno od hudby až po výpravu. Moulin Rouge je však vyjímka, je to jediný film, který si dopřávám každý rok minimálně jednou. Film do kterého jsem se zamilovala na první shlédnutí. Protože.. "the greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return".

• 27.2.2015  12:03

Rebel without a cause není až tak moc o rebelii, ale spíš o selhání v komunikaci mezi rodiči a jejich dětmi. Ano, Dean byl dobrý, ale ostatní? Plus samotný příběh mě moc nenadchnul a co jsem opravdu nechápala byl přístup hlavních postav k tragickým událostem. Jejich kamarád se před nimi zabije a oni dělají jako kdyby se nic nestalo? Jak to, že se z toho stala taková klasika? Je to dobrý film na jedno shlédnutí, ale nečekáme snad od klasiky to, že se na ni můžeme dívat pořád dokola?

• 17.2.2015  00:34

Oddechová romantická komedie, která sice neurazí, ale nadchnout by mohla mnohem více. Možná to bylo tím, že jsem už od začátku očekávala něco vyjímečnějšího než jsem posléze dostala. Dost mě tu iritovaly charaktery vedlejších postav v podobě Grega, Bethany a Sally. Chápu, že musely být přehnané, aby vyniklo to, že Rosie a Alex mají být spolu.. ale proč takovým způsobem, že současně vynikne i blbost Rosie a Alexe za to, že s nimi vůbec jsou? Nakonec se však happy endu dočkáme, takže better late than never! Velký podíl na mém hodnocení má i Lily Collins, která mě mile překvapila a už se těším až s ní uvidím další film.

• 31.1.2015  00:45
    Zamilovaní (2011)

Líbí se mi způsob, jakým je film natočen, detaily na které kladla kamera důraz, prokreslení scén hudbou a v neposlední řadě ta zvláštní láska mezi hlavními protagonisty. Dojem na mě udělala i poslední scéna! Viděla jsem dvakrát a stále nevím, co si o závěru myslet. Zvládnou to nějak nakonec anebo ne?

• 29.1.2015  00:15

Jako milovník indie rocku jsem se na film vážně těšila, ale ve výsledku pak byla zklamaná. Tak nějak jsem očekávala víc a to i od samotné Anne Hathaway. Song one si sice znova nepustím, ale soundtrack od Johnnyho Flynna rozhodně jo!

• 18.1.2015  00:13

Seznamte se, Joe Black má 178 minut? No way! Ani chvíli jsem se nenudila. Kdo by se také mohl nudit, když se celý film může koukat na skvělý výkon mladého Brada Pitta (nejen výkon), výtečného Anthonyho Hopkinse a perfektní Claire Forlani. Celý film je navíc podkreslen příjemnou hudbou a dialogy mezi hlavními postavami, které nemají daleko k dokolanosti. Rozhodně špička mezi romantickými filmy)

• 6.12.2014  13:17
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Haters gonna hate.. Zajímalo by mě kolik z Vás, co jste dali odpad, tento dokument vůbec vidělo. Chybovat je lidské a stejně jako každý z nás i Václav Havel chyboval. Ale byl to právě on, kdo měl zásluhu na tom, že si teď můžeme v pohodlí domova sedět a koukat se na filmy světové špičkové kinematografie! Film je krásně natočený a shrnuje Havlův celý život. Po shlédnutí jsem plánovala dát 4*, ale po přečtení pár komentářů tady dávám 5*. Láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí))

• 29.7.2014  11:24

Okouzlující, dobře zahraný a inspirativní film z Bollywoodu, který nám ukazuje na důležitost tolerance, soucitu, vytrvalosti, naděje, poctivosti a především na sílu lásky. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference..

• 13.3.2014  01:47

Proč vždycky ty nejlepší filmy musím měsíce odkládat než se na ně podívám?! Je jasný, že po tomhle filmu už se sakra ponaučím, protože takhle mou oblíbenou pětku už dlouho nic neohrozilo!

• 29.1.2014  13:16
    Geomsa peurinseseu (TV seriál) (2010)

Nemohla jsem si vybrat svůj první seriál korejské produkce lépe. Je neuvěřitelné, jak moc se liší od amerických seriálů na které jsem zvyklá. Překvapilo mě tolik věcí... jak si Korejci rádi mluví sami pro sebe (ale neskutečně rádi), podlamují se jim kolena, když vidí svého milovaného a vážně roztomile "chodí", když jsou opilí a prostě všchno prožívají tak nějak procítěněji. Doufám, že i nastane den, kdy budu tak skvěle chodit na podpatcích jako Ma Hye Ri!

• 23.8.2013  08:33

Od filmu jsem neočekávala mnoho, ale že mě bude až tolik nudit? Hlavní postava byla naprosto nesympatická a Shailene v podobě Amy se chovala, jak kdyby Miles Teller byl poslední kluk na zemi.. Naivní teen komedie, která sice neurazí, ale naprosto nic nového vám nepřinese. Viděno v Sundance cinemas v Seattlu, WA.

• 26.12.2012  00:26
    Velká ryba (2003)

"Člověk vypraví své historky tolikrát, až s nimi splyne. V nich žije dál. A tak se stane nesmrtelným.." Díky Time Burtone, pro mě se stala nesmrtelná Velká ryba.

• 5.9.2012  01:10
    Město žen (TV seriál) (2009)

Cougar town je skvělý oddechový sitcom a taky se tváří jako jedna velká reklama na víno (což mi ale vůbec nevadí). Courteney Cox opět nezklamala a stejně jako v Přátelích je i teď mou oblíbenou postavou (společně s Ellie). Jen tak dál, už se nemůžu dočkat další série.

• 15.8.2012  14:59
    LOL (2012)

Oproti francouzské vezi LOL je to hrůza. Američané by už mohli přestat dělat remake, protože z toho nikdy nevzejde nic dobrého.

• 31.7.2011  23:10

No není Paříž to nejkrásnější město na světě? Ani se nemusím procházet po Montmartru, protože stačí si jen pustit Amélii a hned se tam ocitám. Líbí se mi forma vyprávění příběhu.. to jak se Amélie snaží vnést něco do života ostatních, i když na sebe zapomíná. Opravdu vynikající výkon Audrey Tautou a úžasná hudba v podání Yanna Tiersena. Tenhle film se mi vážně nikdy neomrzí :-)