• Rodinný
  • Romantický

Prostřeno! (2010) (pořad)

Záleží, kdo zrovna vaří. Příjemně mě překvapují v kuchařském umění některé hvězdičky, na něž nejsou v diskusích zrovna pěny ódy. Štoudková, Hanychová, Yemi a playmate Kamila Hermanová. Ale u dílů s křupany a konfliktními osobami si člověk řekne jó u nás to není zas tak špatné, jinde je to horší. A obligátní taktiky typu nejím maso, houby, mořské potvory, sýr atd. jsou dávno ohranou písničkou.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Pouze vytvořená teplá místečka pro trapnou neumětelku Gottovou (lépe než ona snad moderuje každý), hihňající se afektovanou Něgrešovou a zadluženého Pomejeho plus pár zběhlých exredaktorek z bulvárních plátků.

Varieté (2010)

Záměr nalákat diváky do kin na Aguileru a Cher se nepovedl. Návštěvnost byla (s vyjímkou speciálních představení pro ženy, kam nalákali osoby ženského pohlaví pouze na soutěže o ceny) tristní. Film je sice o třídu výš, než česká a slovenská produkce, ovšem potrvdilo se, že hvězdné zpěvačky jsou spíše špatné herečky aneb ševče drž se svého kopyta. Aguilera tam zpívá a bojuje za záchranu klubu, aby nepřišla o práci. To je téma na dobrý film jak dělané, bohužel napětí tam chybělo, já vůbec neměla pocit, že sleduji film, ale muzikál na plátně. Dramatem bych to nenazývala, dramatických scén je tam pomálu.

Expozitura (2009) (seriál)

Tento seriál patří mezi nejkvalitnější ze všech seriálů na Nově. Nechybělo napětí, jaké má u dramatu být a poskytuje náhled do kauzy Berdychova gangu. Hanu Vagnerovou bych vyměnila, připadá mi nemastná neslaná, vůbec se nehodí na herečku. To už snesu víc Kostkovou nebo Morávkovou, i když prvně jmenovanou s výhradami. Nebýt Vagnerové, dám 5 hvězdiček.

Mejdan roku z obýváku (2009) (pořad) odpad!

Sestříhat Anno, Superstar a proložit to speciálním dílem Ordinace, Ulice a Comebacku je vrchol trapnosti. A Novu neomlouvá, že musela ušetřit náklady v prvé řadě na svých hvězdách. Tímto dala najevo, kde má své diváky.V p.

Missí život (2009) (pořad) odpad!

Tvůrci pořadu si mysleli, že na pořadu o misskách vydělají peníze a přitáhnou diváky k obrazovkám. Ovšem zapoměli, že soutěže krásy za ta léta upadly do suterénu české kultury, dávno se nedají nazvat prestižními a slovo miss je pomalu synonymem pro zlatokopku a k..u. Poslední uznávanou miss je Monika Žídková, lidé ještě berou Bučkovou a Lutovskou, ale ani tyto dámy by svou přítomností nezachránily tento velice nekvalitní dokument, jež je spíše než dokumentem reklamou na missky, které reklamu nepotřebují. Chybí důvod ke sledování i v případě, jste-li kamarád či fanoušek některé z nich.

První krok (2009) (seriál)

Nechápu, proč se seriál vysílal v prime-time, když se jedná o puberťárnu maximálně pro třináctky. Sice byl obsazen lidmi s předchozími tanečními zkušenostmi (Kříž, Vitázková, Pavlovčinová), ale ani tento fakt jej nezachrání od hodnocení odpad. Dávám dvě hvězdičky, jednu za snahu (oni museli trénovat taneční kreace a tanec vyžaduje dřinu, snahu a disciplínu, což museli prokázat) a druhou za Pavla Kříže. Seriál má do kvality daleko, na druhou stranu i taneční filmy a seriály světové produkce včetně americké nejsou filmovými kritiky zrovna dvakrát ceněny.

Veni, vidi, vici (2009)

95 minut reklamy a produkt placementu. Nic víc. Tomsa s Novákovou se tam akorát ukázali. Nosek hrál hajzla a já mu to nevěřila, ač jsem sebevíc chtěla, prostě to nešlo. Kocurová má akorát ambice, ale opět předvedla, že platí úsloví Ševče, drž se svého kopyta. Hrát neumí, nicméně vypočítavou mrchu, jež si potrpí na peníze a luxus jsem jí věřila dokonale.

Čtvery Vánoce (2008)

Reese a Vince několikrát v minulosti prokázali svůj herecký a komediální talent, ovšem spolu jim to na plátně neladí a ani ostatní herci se k sobě nehodí. S jiným obsazením by byl film o hodně kvalitnější.

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Brooke Shields na mě v tomto seriálu působí chladně a odtažitě. Kim Raver hraje šéfredaktorku tak věrohodně, jakoby ji dělala odjakživa a Lindsay Price bych nahradila třeba Jennifer Aniston, nemůžu jí přijít na chuť. Hraje tam spíš sexbombu, která si dělá co chce, než návrhářku.