Collateral (2004) odpad!

spoilery /////////// Pytlik musi doprovazeti Ferdu. Ferda je zlej a chytrej pan. Vrah. Pytlik je hodnej a blbej pan. Taxikar. Pytlik se rad necha placat po zadecku. To proto se furt snazi volat policii, proto aby mohl Ferda naplat. Ferda se stydi, protoze oba maji famfulinka. ///////////////////// To zase prirovnavas hrdiny k ceske Odyseji? Jo. Mame nekolik vrazdicek. Libi se nebo se nelibi Pytlikovi a Ferdovi budouci byvaly broucek? Rozdel do 4 skupin, popravuj a cmrchtej! To Ferdu taky drazdi. Broucci si totiz vykriky naznacuji ze jsou pripraveni se parit. ////////// Tojo. No tak tam musi bejt aspon humor ne? Ani ne. Pytlik totiz strcil hlavu do sazi. Pak si ho vsichni pletou s hovnivalem. ///////////////// No a? Z hovnivalu maji vsichni uctu. A navic nesmrdi, coz se zviratkum moc libi. ////////////////// Takze je cernej a neproziva menstruaci. Hmm. To je skoro revolucni film, ne? No to jo, ale furt tam jeste neni poradna krize vis. Nemysli si ze hrdinove jsou vtipni, nejsou. Takc co tam dat. Pytlikova a Ferdova zakazana laska prece neprojde pres cenzory. Cink! Soupne se tam Beruska. ///////////////// Tu devku jsem nesnasel. To ja taky. Nastesti tady je luxusni. A vis ty co? Ona dela do Pytlika. Proto taky skocila do sazi. A taky nesmrdi, coz zviratka milujou. /////////////// Pani, to je twist. To je skoro na oskara, ne? Nojo, ale na oskara byl navrzenej Pytlik. Jsem spis myslel scenaristu /////////// Ferda chce zabit Berusku protoze se ji dari mu uspesne odlakat Pytlika. Pytlik totiz nesnese tihu zivota v hrichu, protoze je naboznej. A blbej. //////// Hmmmmm. Poradnej film konci dojemnou smrti hrdiny. Pytlik teda zastreli Ferdu, jakmile zacne byt neprijemny. Osklivej Pytlik. Ferdovi zacala perioda a tak nemohl nez krvacet a funet. Videls nekdy krvacet mravence? Ne. Ja taky ne a Pytlik taky ne. ///////////////// Takze? Dva gejove, trilerova honicka, jedna kocicka, trilerova honicka s jednou kocickou a smrt. :( Jojo. Asi by to jen tak neproslo, ale najmes Toma Cruise a nejakyho cernocha a mas hit.

Někdo to rád horké (1959)

Dej? //// Humor? ///// Samice? //// bong //// Obcas sacek zachrastil. Musel jsem vsak poradne satrat. Achjo. ///// Hura snupat safran jako o zavod. ///// Haf.

Pavouk (2007) odpad!

Hahaahahahhhaaaahhahahahahahaha. haha .h hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ne uz nemuzu, hehe. Hahahhahahahahhahaaaahaha. Ted vazne. Chcete znat dukaz teorie relativity? Jak nafouknout 10 vterin na 10 minut o zavod beziciho filmu? Dekuji ti Boze, ze jsi stvorila sakrasmus. --- Tvuj fanda //////// Youtube @ cartoon + violence+ fun

Tokyo Gore Police (2008)

Poustel jsem to brachovi, ktery spechal na autobus. Rychle jsem to projizdel a sestrihane by to dalo tak, tipuju, 40 minut. Predtim jsem si to uzil bez posouvani. Pisu to proto, ze bracha je hardcore a s filmama se nesere, ja na filmech vetsinou resim picoviny, tak takhle .... Bracha se u toho bavil, hlavne u tech reklam. ________ Delka nekterych zaberu se snazi dostat tvurcum medajli "tady varime jenom umelecky" . Par lidi se z te vysledne mnamky pak poblije, takze to taky splni ucel http://www.csfd.cz/reziser/2993-lynch-david/ (tech par bulimicek mi za to pak "libalo ruce"). Zbytek lidi pak muze aspon rikat, ze se poblili (a obivovat ), takze to to splni ucel taky. ________ Ti co se nepoblijou si "urcite" uzijou zabavne nasili a keci tech blinkalku, tak jako v http://www.csfd.cz/film/4708-braindead/ , http://www.csfd.cz/film/4714-meet-the-feebles/ , http://www.csfd.cz/film/228523-bagman-profession-meurtrier-le/ (velice kratky na YewTube) nebo http://www.csfd.cz/film/16956-freddyho-ulet-freddy-got-fingered/ .

Le Bagman - Profession : Meurtrier (2004) (amatérský film)

Je to zabavne?Ano. Detsky zabavne. Pamatujete-li si na zakladni skolu, jak jste se bavili valcenim po bilem papire? Jakym zvrhlostem jste se s kamosi smali? Tak tady je najdete. A jak je to natocene? Kamera ma dobe zabery? Postavy jsou vtipne? Dava smysl co postavy delaji? Je tu neco vic nez reziser co si pohral s lidskymi ustrojimi a vecma z bezneho zivota? Ne. Natocil to protoze se s kamarady kralovsky bavil hranim si s nasilnymi scenami? Chtel mit sve jmeno mezi rezisery na imdb? Nevim. Je tam, krom krvavych i par "nekrvavych" podarenych vtipku, ostatni jsou trapne. ////////// Kazdopadne jsem mu vdecny za par zajimavych krvavych myslenek. Tento film by se dal nafouknout do celovecernich 90 minut. Diky kanadane zes mi usetril nekolik minut klikani na [posun vpred]. /////////////// Mimochodem tohle neni film ale "ucime se prikladem" material!

Růžoví plameňáci (1972) odpad!

PROZRAZOVANI / "SPOILERY" Jsou rit, pyj, radne chlupata vagina, pohled na roztristenou hlavu a psi lejno skutecne odporne? Ne. Vesmes se jedna jen o casti tela ktere maji (temer :) ) vsechna zvirata. Psi lejno je mozna plne cerviku a breberek ale tam to konci. Takze se ted ted samoucelne ptam. Kdyz uslisis """pink""" a tyto veci prestanou byt takzvane zvracene je tu alespon nejaky humor? Ne. Kdyz nepocitam 1) scenu se znasilnenim zivou(?) slepici, 2) olizovani nabytku a 3) uber-tlustou matkou co v detske ohradce pojida vajicka. Takze jich tam je asi jako zapachu v sumavach po uprdnuti v mori. Takze muzu zapomenout na matejskou zvracenosti a zajimave napady zvracene kadenci kulometu z horske drahy? Ano Dost lidem se to libilo. Nekteri to dokonce prohlasovali za vrchol. Treba hnusu, zvracenosti a tak podobne.Ne.Zajimavy scenar? Zajimave zahrane? Zajimave cokoli? Ne.. Ne. Pokud tedy nepocitam 1) pekne zahrane znasilneni slepici a 2) "olizovani slymejse".Ne. Pouhopouha snaha o senzaci DOT US ....................... Resizeruv komentar. Nejspis se u toho bavil. Aspon nekdo ;) . A srovnavat to s Andaluskym psem je namiste! Andalusky pes je, ci si pamatuji, totiz le menu v surrealisticke restauraci!

Killer Movie (2008) odpad!

Souhlas s predhozimi komentari. Pokusim se to rozvest. Teror? NeDavaji zabijeci sceny smysl NeNektere ano. Vetsina resena Deus ex machina. Stoji zabijeci sceny za zkouknuti? Ne.Nevidel jsem sice jen par slasher filmu, ale tady je kupa zabavnych [youtube odkaz]. V Killer Movie je to jen o rychlosti a brutalite. Pritom neuvidite rozrezavani hlavy pilou ani roztrhani tela hladovymi psi. Zde je vubec-li radobyumelecky zaber zacatku a konce. Predpokladam ze tohle je teenage shlasher je-li vubec takova kategorie. Co pribeh? Ma to hlavu a patu? Ne. Hlavni motiv - rality show - pusobi jako by byl ke zbytku prilepen izolepou. Odhaleni vraha a duvodu vrazd pusobi jako nechtena ranni poluce, kratka - temer nepostrehnutelna - a neprijemne nahla - bez "toho". Neco zajimaveho ohledne postav? Sceny s malym klukem. Luxusni kocicky, neviditelni pejsci a flekatej hafik. Ma vyznam to videt? Ne

Wu di xing yun xing (1990)

Blazniva romanticka komedie. Skvele obsazeni hlavnich roli. Spousta napadu je sice otrela ale tim spise jsou dovedene k absurdnosti.