Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Trapny. Esus. Tresus. Tr-esus. Trash. U.S. A chjo (chudaci jejich obeti)

Alias (2001) (seriál) odpad!

Problem neni na vasem prijimaci. Nesledujete cernobily nybrz barevny serial! Cernobily barevny serial. Hlavni hrdinove jsou syte dokonali. Spatnaci jsou dehtove zly. Chytry chlapik je palcive trapny. Postavy jsou vyrazne jako lupy na snehu. Akce mi pripomnela JCVD a Stevena. Vzpominate jak Steven Seagull rad tahal za vlasy? Ona hrdinka je holka a tak se ji to promiji. Ani neni divu. Sea - gal (eng.) = morska holka. Proc odpad? Divat se na to da, ne? Moc se da take pit. Jde tu o horsi casy. Casy, kdy CSFD prejde na aritmeticky prumer. Pak tento serial dostane zaslouzenejch 35. Muhahaha.

Tři mušketýři: Královniny přívěsky (1961)

Souboje maji obcas vtip. Mylady je prekrasna. No tak co ti vadi? No ze to je asi tak vsechno. Ostatni herci bud nehraji nebo nechutne prehravaji. Dej je utahany. Constance je hlava pudla na tele zeny. To chce odvahu (constance (fr.)) se na ni koukak. Pejsky mam rad ale tohle je vazne zvrhlost. Nebrec. Ale. Ale kdyz vidim jak rikaji ze anglicka verze neni lepsi. Je mi smutno. Notak. Takhle ti nikdo neuveri. Ne. Kdyz si budes rezat zily tak ti to na verohodnosti neprida. Ale ... fnuk Leda bys je tema zilama skrtil!

A Chinese Ghost Story (1987)

Jestli je Matrix popovy koktejl tak co je potom tohle? Popove puzzle? Tak dobre poskladany film jsem dosud nevidel. Komedie. Tragedie. Horor? Humor. Romantika. Kung-fu.

Noviny (1994)

Dava zapletka smysl? Ano. Pochopil jsem o co jde uz na zacatku. Dokonce jsem se pokousel nemackat na tlacitko urcene posunu filmu. Zvrhlo se to ? Skoro . Je tu spousta hluchych mist, prazdnych dialogu a zbytecnych roli. Takze to je spatne natocene ? Ne. Je to jenom nudne. Zvraty? Hrdinsky pribeh? Ne . Jak jsem rekl, temer nic co by se nedalo cekat. Je tu sice par fajn napadu ale jinak film vari z vody. Maji hrdinove motivaci? Ano. Jenom desive utahana a odvadi od deje. Ma cenu se na to koukat Ne. .............. Tak mi teda rekni o cem to je? Hrdina chce vydat prvni "lidsky" clanek za celou svoji sedivou karieru. ...... Jeho protivnik se projevi nesmyslne, akcne ( kdyby cely film byl alespon tak dobry jako tato cast ... ) a pozde. Stejne je to i s tim clankem. Jasne, autori buduji pomalu celou atmosferu atd . Nac se divat na zelvi zavody kdyz se muzete divat treba do zdi ? Schvalne kolik toho na te zdi uvidite?

Rande měsíce (2006)

Oddychova romanticka komedie? Ano. Jsou hlavni hrdinove motivovani dostatecne? Ne. Jedna se o zdarily hrdinsky pribeh? Ne. Hlavni hrdina o nic nebojuje, nezmoudri a neziska nic co by nemohl mit na zacatku. Zni to jako nadsazka, ale po ukonceni Vam bude jasne o cem mluvim. Hrdina i jeho cil totiz jednaji jakoby meli rozdvojenou osobnost. Zhloupne hlavni "zaporak"? Ano . Da se dej odhadnout? Ano . Zlo je potrestano, pycha predchazi pad, Karkulku prece vlk nestravi ... Je to vtipne? Ano . Pozor, jsou tam hlucha mista a take mista kdy vtip vari z vody. Alespon pousmat se da. Prijemna atmosfera? Ano . Hlavni hrdnina a magneticky vystrih hrdinky jsou velice sympaticti. Naliskal bych nekteremu s tvurcu? Ano . Kamera by mohla byt mene divadelni. Scenar a gagy by mely davat vetsi smysl. Taky me mrzi ze Meliere a porna ze 70 let jsou mezi poslednimi kteri pouzivali metafory. Svet holt prisel o basniky :( .

Příští rok ve stejnou dobu (1978)

Tento film se mi libil tim, jak byl skrz naskr minimalistickej. Divadelni hra. Par postav. Jednoducha kamera. Pohodova hudba. Jenom par mist ktere postavy navstivi. Postavy jsou vice narazkamy na deni ve svete a na starnuti, nez lidmi. Obvykle to pusobi strojene, tady mi to nevadilo. Jo a libil se mi take zacatek a konec, takze 5 bodu je jasnych. .....