Číslo 9 (2009)

Nečekala jsem od toho moc, ale líbilo se mi to. Ikdyž jsem trochu doufala že to bude temnější. Postapo svět jsem si užila a postavy si oblíbila, no asi to dělal ten jejich milej kukuč :-). I přes slabší dějovou linku dávam 80%. Akorád bych tam ocenila výraznejší hudbu.

Válka světů (2005)

Naprosto perfektně udělanej film, aspoň co se tyká trikové části. Bohužel, celou Cruisovu rodinku bych nechala chcípnout, několikrát sem ten film chtěla vypnout, právě kvůli nim. Nakonec jsem se utěšovala že v takove situaci by se choval iracionalně, v jejich případě debilně snad každej. Ale proboha ten konec, vyřešení emzáckýho problému chápu, ale setkani celé rodinky pohromadě to bohužel celý shazuje (To už tam rovnou mohli nacpat i toho chlápka ze sklepa :-)). Já čekala pohled na naprosto a nechutně zdevastovanou Zemi a byla mi naservírovaná happyendová rodina slátanina. No škoda, jak uz jsem napsala, vizuálně super film, až na ty rodinný nesmysly.

Katyň (2007)

Trošku mě to zklamalo, přišlo mi to trochu rozvleklý. Na druhou stranu, ten konec mě opravdu dostal.

Let Fénixe (2004)

Mile mně to překvapilo, oddechový dobrodružný film na sobotní večer. Sice místama klišoidní, čekala jsem tam i nejakej ten kanibalismus, kterýho jsem se nedočkala, ale ve výsledku fajn. Opravdu super byla přestřelka v noční poušti. Navíc pro mně hvězdička plus, za Hugha Laurieho a trochu i za toho freaka s modylkama letadýlek :-).

Pocahontas (1995)

Místama mi to přišlo trochu naivní, ale pořád z toho filmu mam stejne fajn pocit, jako kdysi, když jsem na tom byla jako prcek v kině :-).

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

U každýho dílu čekám, kdy se tam někdo zabije :-)).

Drž hubu! (2003)

Když jsem to viděla poprvé, tak mě to nějak nesedělo. Teď s odstupem času, jsem se bavila fakt hodně. Reno a Depardieu jsou super dvojka :-). Kolik srandy se da užít s krávou v krabici :-)).

Tropická bouře (2008)

"Who left the fridge open?" Prví hláška která mě rozsekala, pak už to frčelo jako rozjetej vlak. Stiller má zvláštní styl humoru, v dost věcech mi nesedí., ale tohle byl totální nářez! A co ten Cruise proboha, takový vyžraný sprostý prase :-D. "I know who I am! I'm a dude playing a dude disgused as another dude!"

Superman se vrací (2006)

Starý filmy sem viděla jako decko nesčetněkrát, koukala sem na ně pořád dokola. :-) Na novýho Supermana sem koukla spíš z nostalgie a ze zvědavosti co za ten obrovskej obnos peněz dokázali natočit. Superman mě opět nezklamal. :-)

Podraz (1973)

Ke konci sem se do děje už docela zamotávala, ale ve výsledku super film :). Jeden z těch kde člověk fakt neodhadne jak to může dopadnout.