Pat a Mat (1979) (seriál)

Některé díly pro mě již zcela legendární :-) Přiznám se že sleduju do dneška pokud náhodou zahlédnu v TV. U žádného dílu jsem se snad ani náznakem nenudil, nejraději snad mám díl kdy zajíždí autem do garáže :-D

Chobotnice (1984) (seriál)

.. je na co vzpomínat, solidní zápletka a strhující hudba která mi do dnes zní v uších....

Dobří holubi se vracejí (1988)

Smutný příběh v němž mě nejvíce zaujala postava Rudolfa Hrušínského coby nekompromisního "ošetřovatele". Nikdy se nechci dostat do podobné společnosti.....

Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)

Celý dnešní svět je doslova narvaný lidmi jako je Kufalt, v podání Luďka Munzara však nemá jeho postava chybu. Škoda že už v ČT nic podobně dobře zpracovaného nevzniká a místo toho jsme zásobeni nekonečnými seriály o ničem.

Noční host (1961)

Těžko si představit v roli Hupperta někoho jiného než R Hrušínského, pěkně si je tam všechny dává jednoho po druhém.... Přesto že se nejedná určitě o komedii utkvěla mi v hlavě i jedna veselí hláška: "zabte toho Kmocha" :-))))

Inženýrská odysea (1979) (seriál)

Chápu, že je to pro někoho odpad a škvár ale mě se to prostě líbí.... myslím že jsou tu i podobné seriály a přesto nemají tak špatné hodnocení. Obsazení je za mě dobré, zápletky prostě odpovídají době vzniku ale nemyslím že by to mělo někoho urážet. Já se na to rád podívám až to půjde v televizi :-)

Hamlet (1986) (divadelní záznam)

Oslňující představení, je mi líto že jsem nikdy nemohl vidět toto zpracování osobně...... Všechno paní herečky a pánoví herci ! Miroslav Macháček to by byl ředitel ND !

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

omlouvám se za nízké hodnocení, i přes hvězdné obsazení to není až tolik můj šálek kávy i když musím uznat že několik momentů zde bylo opravdu skvostných :) Stella Zázvorková jako manželka zelináře nebo Josef Bláha coby otec pokrývač....

Egyptologové (1974) (TV film)

Fantastická herecká skvadra :-) Zápletka na jedničku a pokud jde o podání profesora "Asimčika" Jiřím Sovákem tak to nemá chybu. Smál jsem se od začátku až do konce a rád se k tomu vracím.

Hra bez pravidel (1967)

Mám rád Jiřího Adamíru a tady je výborný jako vždy, zápletka originální a celé to má příjemný spád.