Návrat do budoucnosti III (1990)

Létající vlak nakonec je už moc i na mě :D jinak klasika návrat do budoucnosti, to zná a miluje každej ne?

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

3* pouze za to, že je to asi jediná jakžtakž inteligentní show v čr. Jinak bych řekl že je to dost často velmi trapné, málokdy zajímaví hosté, ale stejně se to nikdy nemůže vyrovnat show z uk nebo usa. Musím tedy přiznat že jsem viděl pouze pár dílů,neboť jsem se dost nudil. Ještě do toho ta rodinná kapela s dost nevhodnou hudbou, mělo to větší potenciál.. sorry

Zombieland (2009)

Jeden z nejlepších filmů se zombie.. Bát se asi nikdo nebude, dost očekávaný děj (až na pár momentů), ale skvělé hlášky a velmi vtipné scény z toho dělají jeden z nejlepších filmů poslední doby. A navíc vystupuje zde i Bill Murray!!! Víc toho asi neprozdradím, ono taky není co, prostě celý svět(viva la USA xD) postihne nějaká choroba, všichni se změní na zombie, přežije jenom takovej divnej týpek (kterej sice má bejt divnej ale přijde mi že se na tu roli moc nehodí - je až moc normální ale o co jde vždyt jde jenom o zabijeni zombie a cestu někam..) kterej se všeho bojí a dělá si svoje pravidla pro přežití(ty sou fakt zábavný) pak potká drsnýho kovboje ve velkym suv, kterej ho vezme sebou a prostě jedou a zabíjej.. pak se k nim přidaj dvě ségry (roštěnka a dítě).. nakonec to a skončí jako klasický lovestory, no i když klasický.. :D nejlepší scény sou v lunaparku aneb kovboj vs. několik tisíc zombií.. Vážně jsem se skvěle bavil, také každého fanatizuji aby se na to podíval.. Doporučuji třeba na nějakou party nebo tak.. Podruhý sem u toho sice usnul(kvůli tomu jen 4*), ale věřím že po troše nějakejch povzbuzováků a dobrý partě lidí kolem sebe bych se bavil i po několikátý.

Pokémon (1997) (seriál)

Z dnešního pohledu bych dal odpad, ale když si vzpomenu jak jsem měl na dveřích plakát, sbírali jsme se všemi z okolí a školy různé karty a já nevím co všechno, tak musím dát 3*. Navíc to je docela dobrý nápad, fiktivní svět, ve kterém, jsou souboje zvířat (vezměte si, jak by to vypadalo kdyby to bylo z našeho světa a byly to např. zápasy psů nebo kohoutů..), které to taky baví, jsou inteligentní a vyvíjejí se..zdá se mi to jako docela slušný nápad a děj na nekončící seriál super vhodný.. Ale abych nepsal jen chválu, je to dost stupidní, dialogy a vlastně i ten děj kdy chodí z jednoho města do druhého bojovat a nic víc, do toho občas parta záškodníků, kteří pokaždé dopadnou stejně..hmm možná tak, když si dáte pár brk a pár piv, tak to může bavit, jinak vám musí být tak deset.. Ale když mi těch deset bylo tak sem si to užíval. Jo a ještě si vzpomeňte na gameboy - to byla jedna z nejlepších her a znám i lidi, kteří to hráli i ve vyšším věku přes emulátor na pc xD

Afro Samurai (2007) (seriál)

Skvělá atmosféra, dokonalé efekty, hektolitry pomalu padající krve v klidném tempu vlající pásky.. Vlastně celé je to v takovém klidném duchu(lidé z Asie zřejmě řeknou že normální ale pro nás uspěchané evropany nezvykle zpomalené tempo:D) - což NEznamená v nudném!!!! Příběh vlastně není nic extra, ale o to má větší sílu - pomsta atd.. Občas je to až absurdní viz. obleček médi.. ale jinak skvělá zábava, všechny co znám tento seriál chytil a milovali ho, než ho za pár dní dokoukali..rozhodně doporučuji

Mrtvý vesmír (2008)

Film jsem viděl několikrát např. ve škole atd... Je dost nenáročný, ale velmi jsem se bavil. Proč má tak nízké hodnocení? Nevím co do něj čekáte, ale jednoduchý děj, který zaručuje zábavu, rozhodně nenudí. Bát se asi nebudete - což ani u animáku pořádně nejde ale až tam naběhne týpek s laserovou motorovu pilou a začne je tam řezat na půlky, hlavy budou padat a krev stříkat po všech zdech, budete se buď smát nebo jenom zírat s otevřenou pusou.. To je vono!! V animáku se to dá pořádně všechno znásobit, krev, kusy mrtvol, všude lasery, hlavy.. prostě u tohohle si řekente - ok ještě že je to animák, v normálnim filmu by to byla asi nuda, ale tady to vykreslení a styl rádoby pohádky, která ale rozhodně pro děti neni.. A abych se vrátil k tomu hodnocení, je to o tom co od toho čekáte, s dívkou bych si to asi večer nepustil, ale když chcete pořádnou animovanou řež, která se krví pomalu vyrovná afro samurajovi ale s nasazením ultra moderní techniky a děje odehrávajícím se ve vesmíru, rozhodně nebudete zklamáni. doporučuji všem krvežíznivým divákům ;) ani nevím proč jenom 4* prostě filmům z top 20 se to asi nevyrovná, ale zábava to rozhodně je

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Jeden z nejlepších filmů. Skvělá režie, John Travolta i Uma Thurman v jedné z jejich životních rolí. Skvělá atmosféra, není co dodat. 5*