Zabijácká hora (2011) (TV film)

Ale tak jo, nebylo to nejhorší. Je sice pravda, že ta příšera (nebo to byl drak? ) byla dost tragická, špatně animovaná, herci byli dost neslaní nemastní, ale naštěstí to nebyli úplný dřeva, ale hlavně to všechno zachraňovalo skvělý prostředí, hory, drsné počasí a podobně ... Jinak celý příběh byl dost uhozený a některé zápletky taky, ale jako celek to bylo fajn a docela dobře jsem se bavil. 45 %

Zátah: Vykoupení (2011)

Asijská mlátička v celé své kráse :) Ono se od nich moc jiného čekat nedá. Příběh byl dost o ničem a ani na konci jsme se vlastně nedozvěděli jak to celý bylo. Nicméně film byl v podstatě jen o různých soubojích a akční stránka filmu nebyla o nic ochuzena. Co na tom, že by aktéři museli být supermani, protože takový výprask by málokdo přežil. Jako je fakt, že film přežil jen málokdo a to na obou stranách. 76 %

Zdrojový kód (2011)

Sci-fi jak má být. Hodinu a půl jsem se dobře bavil, dobré herecké výkony, sympatičtí herci ... 75 %

Zombie Apocalypse (2011)

Jeden z nejlepších počinů co jsem od výrobce "mehgashitů" Asylum viděl. Příběh jako takový nebyl nic moc extra, prostě taková slabší klasika, charaktery postav byli celkem normální a co se masek týče, celkem to šlo. Jediný větší problém vidím v digitálních efektech, které za moc nestáli. Jako plus bych, ale viděl celkem zajímavý nápad s tygry. Ti se celkem povedli narozdíl od zombie psa. Nad chybkami jako, že z dávno mrvých stříkala krev, nebo, že po krvavých jatkách zůstal hrdince meč naprosto bez krve, jsem celkem rád přivřel oči. Film se odehrával v celkem rychlém tempu a nebýt otřesných digitálních efektů a s lepším scénářem, byl by to celkem fajn film. Takhle alespoň průměr. 55 %

11-11-11 (2011)

Myslím, že snímek si nezaslouží takhle nízké hodnocení. Atmosféra je dost ponurá a lekačky jsou taky něco extra. Jasně ke konci, když monstra vylezou ze stínů, to už taková bomba není, a ten závěr taky není tak skvělý jak jsem čekal, ale minimálně první dvě třetiny filmu aspirují na 5 hvězdiček, takže nevím proč nakonec tak nízko. Celkově se mi film zdál dost zdařilým a atmosférickým. 78 %

51 (2011)

Celkem nechápu tolik negativních hodnocení. Jasně samozřejmně viděl jsem už lepší filmy, ale taková tragédie to zase nebyla. Spíš průměr žánru, nápad není vůbec zlý, herci jsou taktéž vcelku v pohodě. Jediné k čemu bych snad výtku měl jsou masky emzáků, které mě přišly jako by patřili někam do béček osmdesátých let. Jinak v pohodě. 50 %

7 gwanggu (2011)

Dvě hvězdy filmu dávám za celkem pěkné monstrum, které , ale spíš než aby nahánělo hrůzu, působilo celkem roztomile. Co je bohužel špatně je, že navíc působilo hodně nepatřičně. Navíc jeho vznik byl tak strašně překombinovaný a nemožný, až to hezké není. Nevím o co se korejci snažili, ale moc se to nepovedlo. Film postrádá atmosféru a jakýkoliv pokus o ní je naprosto rozbitý nepřemožitelnou ústřední hrdinkou, jejíž názory, jsou naprosto šílené a navíc její schopnosti byli taky někde jinde. Trochu mi to připomínalo Millu Jovovich v Residentu ... taky nadschopnosti. Styl natáčení se taky moc nepovedl a chování postav nevím. Je možné, že v Jižní Koreii je to normální, ale pro Evropana je to těžko stravitelné. Jinak třeba scény na motorkách byli opravdu mimo mísu. 40 %

Alien Vs Ninja! (2010)

Mazec ! Alien vs Ninja ... ninjové ujdou, tedy někteří, mno s alienama je to horší. Dokud si libují v rozmazaných záběrech, rychlých letech nebo se schovávají za křovím, tak to jde. No jak se objeví je to hardcore ! Hned jsem si vzpomněl na všechny monster sračky let osmdesátých. Je to spíš komedie, naštěstí se to moc nebere vážně a kdo by snad pochyboval přijde o iluze když si to rozdává ninja s alienem v souboji kungu-fu nebo v souboji na meče. Taky myslím, že ta přestřelka s tím prehistorickým samopalem neměla chybu. Radši ani nebudu komentovat ty gumídky nebo co to bylo. Myslím, že japoncům se nedá upřít opravdu bujná fantazie. Díky rozumné stopáži se člověk trochu pobaví a když už se začíná nudit, vše zachrání konec filmu. Podruhé bych to nezvládl, ale na jedno shlédnutí, proč ne. 40 %